Chladný den pro vraždu

Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | Replicamaglie.com

...ných vlasů, červená flanelová košile se mírně napínala v ramenou a na ňadrech a džíny měla na zadku a kolenou ošoupané od častého nošení ... Recenze: Dana Stabenow - Chladný den pro vraždu - Recenze ... ... . Pohybovala se jako kočka, ladně a mrštně ... Chladný den pro vraždu Dana Stabenow. 199 Kč ... Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme Chladný den pro vraždu. Dana Stabenow. pevná vazba Kate Shugaková se po odchodu z kanceláře návladního v Anchorage vrací do rodného kraje na odlehlém severu Aljašky, aniž by tušila, že vzápětí dostane příležitost prokázat své detektivní schopnosti.… Chladný den pro vraždu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše ho ... Kniha Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | knizniklub.cz ... .… Chladný den pro vraždu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Chladný den pro vraždu E-kniha, česky. 0. Varianty. E-kniha 199,-Kniha 219,-Elektronická kniha Autor: Dana Stabenow. 2019, česky, 224 stran - 1. kniha ze série Kate Shugakov ... Chladný d...

INFORMACE

AUTOR
Dana Stabenow
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladný den pro vraždu.pdf

POPIS

Kate Shugaková se po odchodu z kanceláře návladního v Anchorage vrací do rodného kraje na odlehlém severu Aljašky, aniž by tušila, že vzápětí dostane příležitost prokázat své detektivní schopnosti.Když se ztratí jeden z rangerů, místní si s tím nedělají velkou hlavu. Zřejmě už leží někde pod vrstvami sněhu, a ten jeho tělo vydá až s jarním táním. Jenže pak beze stopy zmizí i Katein bývalý kolega, který se rangera vydal hledat, a to Kate nemůže nechat jen tak… Stopy vedou k aleutské komunitě, v níž Kate vyrostla, a tak dobře ví, že zdejší lidé mezi lží a loajalitou a také mezi spravedlivou odplatou a chladnokrevnou vraždou často nevidí velký rozdíl.

Chcete si přečíst knihu?Chladný den pro vraždu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Stabenow. Číst Chladný den pro vraždu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY