Kdo neharaší, není chlap

Kdo neharaší, není chlap - Marcela Mlynářová | Replicamaglie.com

...ch: 16x: Čtenářské výzvě ... Kdo neharaší, není chlap Autor ... Kdo neharaší, není chlap (Marcela Mlynářová) | Detail ... ... ... * K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně. Uvedené ceny jsou včetně DPH: Způsob platby: Cena: Twisto: ZDARMA: Hotově na pobočce zásilkovna: 25 Kč Bankovním převodem předem: Kdo neharaší, není chlap je osvěžující čtení na dovolenou, které vás okamžitě naladí na odpočinkovou vlnu. Nakladatelství LIREGO jím pokračuje v řadě knih oblíbené auto ... Kdo neharaší, není chlap / Nejlevnější knihy ... . Nakladatelství LIREGO jím pokračuje v řadě knih oblíbené autorky, která inspiruje a povzbuzuje široký okruh čtenářek už pěknou řádku let. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Náměty čerpá ze svého života, který není vždy úplně jednoduchý, přesto na něj dokáže pohlížet s jistou dávkou ironie a humoru jí vlastním. Jaképak zážitky asi autorka popsala ve své novince Kdo neharaší, není chlap? Kdo neharaší, není chlap; Zač je života loket; Kdo nehřeší, nežije Kdo neharaší, není chlap. Kdo napsal knihu Kdo neharaší, není chlap? Autorem je Marcela Mlynářová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Mlynářová Marcela: Kdo neharaší, není chlap. Autor: Mlynářová Marcela. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Nová kniha oblíbené autorky opět s patřičnou nadsázkou popisuje zážitky z cestování nejen po koutech naší země. Celý popis. 235. Kdo neharaší, není chlap. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Kdo nehřeší, nežije. Kdo napsal knihu Kdo nehřeší, nežije? Autorem je Marcela Mlynářová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte knihu Kdo neharaší, není chlap od Marcela Mlynářová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kdo neharaší, není chlap - Marcela Mlynářová ... Kdo nehřeší, nežije - Mlynářová Marcela, Pevná vazba vázaná ... Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Kdo neharaší, není chlap autor: Mlynářová Marcela doporučená cena: 289Kč naše cena:243Kč Jsem chlap. O tom nemůže být pochyb. Právě mě totiž zklátila smrtelná chlapská nemoc - rýmička. A abych na to nebyl sám, rozhodl jsem se o ni podělit s rodiči. Tedy ne přímo o tu rýmičku, to bych.....

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
9,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo neharaší, není chlap.pdf

POPIS

Nová kniha oblíbené autorky opět s patřičnou nadsázkou popisuje zážitky z cestování nejen po koutech naší země. S energií sobě vlastní se vás autorka pokusí přesvědčit, že náplní vyššího věku nemusí být jen vnoučata, sypání zrní holubům a diskuse o chorobách. Občas si můžeme i zaharašit, zejména když k tomu přispěje potřebná náhoda a věty, které dají vše do pohybu "No to jsem rád, že jsem tě po dlouhým pátrání našel! Jsem v Praze jen na skok a rád bych Tě viděl. Výmluvy nepřijímám".

Chcete si přečíst knihu?Kdo neharaší, není chlap ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Kdo neharaší, není chlap Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY