Patologie: 2., doplněné vydání

Patologie: 2., doplněné vydání - Jirka Mačák | Replicamaglie.com

... Jana. Grada Publishing a.s., Jan 1, 2012 - 347 pages ... Psychopatologie - Miroslav Orel, kol. | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 0 Reviews. Druhé upravené vydání úspěšné odborné učebnice je určeno studentům magisterského a bakalářského studia na lékařských fakultách. Rozsah se řídí současnými osnovami výuky ... Patologie: 2., doplněné vydání Druhé upravené vydání úspěšné odborné učebnice je určeno studentům magisterského a bakalářského studia na lékařských fakultách. Rozsah se řídí současnými osnovami výuky patol ... (PDF) Memorix histologie. 2. doplněné vydání ... . Rozsah se řídí současnými osnovami výuky patologie tohoto typu studia. Je zvláště vhodná pro studenty oboru ošetřovatelství a zubního lékařství. Druhé upravené vydání úspěšné odborné učebnice je určeno studentům magisterského a bakalářského studia na lékařských fakultách. Rozsah se řídí současnými osnovami výuky patologie tohoto typu studia. Je zvláště vhodná pro studenty oboru ošetřovatelství a zubního lékařství. ...

INFORMACE

AUTOR
Jirka Mačák
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Patologie: 2., doplněné vydání.pdf

POPIS

Druhé upravené vydání úspěšné odborné učebnice je určeno studentům magisterského a bakalářského studia na lékařských fakultách. Rozsah se řídí současnými osnovami výuky patologie tohoto typu studia. Je zvláště vhodná pro studenty oboru ošetřovatelství a zubního lékařství. Předkládané texty s obrazovou dokumentací mohou sloužit studentům především v získávání přehledu o jednotlivých patologických lézích, rychlé orientaci v názvosloví a k opakování. S určitým omezením mohou text využít i žáci pomaturitního studia. Probíraná látka nepostihuje (a svým rozsahem ani nemůže postihnout) celou problematiku oboru. Jejím úkolem je seznámit studenty se základními pojmy obecné patologie, novějšími vyšetřovacími metodami, novým zařazením patologických procesů, současnými klasifikacemi a nejdůležitějšími nozologickými jednotkami speciální patologie.

Chcete si přečíst knihu?Patologie: 2., doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jirka Mačák. Číst Patologie: 2., doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY