Můj vysvlečenej deník

Můj vysvlečenej deník - Johana Rubínová | Replicamaglie.com

...ysvlečenej deník - lehký film o těžkých věcech ... Můj vysvlečenej deník (2012) | Kinobox.cz ... . 25. 4. 2012. Můj vysvlečenej deník bude i filmový ... Můj vysvlečenej deník - Sleduj celý film! Videonet.cz. ... když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku. A ani ty depky už nejsou, co bejvaly. Kategorie Celé filmy. Napište svůj komentář ... Online Můj vysvlečenej deník. Johana má tři ... Můj vysvlečenej deník je pěknej fejk • RESPEKT ... ... Online Můj vysvlečenej deník. Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s „tím" nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Režisér Martin Dolenský natočil komedii Můj vysvlečenej deník podle stejnojmenného knižního bestselleru, jehož údajnou autorkou je protagonistka dívčího čtiva, sedmnáctiletá gymnazistka Johana Rubínová, která se nezvykle otevřeně svěřuje se svými zážitky a životními eskapádami. Můj vysvlečenej deník book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Nedávejte to číst rodičům, nebo vás už nikam nepustěj. Můj vysvlečenej deník Česko 2012 Komedie. Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s tím nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Film Můj vysvlečenej deník tak ve svých divácích, kterým toto vidění světa vyhovuje, posouvá narcismus na úplně novou úroveň. Být odhalena jako narciska už dnes neznamená potupu, ale předstupeň k tomu být populární. Stačí to jen korigovat tím, že dávám okázale najevo, jak to mám všechno na háku a že vlastně ... Můj vysvlečenej deník byl údajně opravdu nejprve deníkem náctileté Johany Rubínové, než se stal knihou a potom i filmem (na jehož scénáři se údajná autorka také podílela). Tváří se tedy, že s velkou mírou autenticity zachycuje svět teenagerky, kterou kromě hormonů zmítají i neustále se proměňující vztahy a pohled na její okolí. Anotace. Režisér Martin Dolenský natočil komedii Můj vysvlečen...

INFORMACE

AUTOR
Johana Rubínová
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj vysvlečenej deník.pdf

POPIS

Je příjemný objevovat sex - dokud do pokoje nevtrhne táta. Je opojný vychutnávat si první velkou lásku - dokud neskončí nešťastně. Je užitečný mít kámoše, kterej ti vždycky rád ubalí špeka - dokud se ti nerozjedou depky. Je vzrušující pohrávat si s myšlenkou, jestli by nebylo lepší nebejt - dokud si tě nevezmou do parády doktoři. Je skvělý mít kámošku, který můžeš všechno říct - dokud tě nepodrazí. A je úžasný mít svoje velký tajemství - dokud se kolem tebe neprojde smrt... Knížka má podtitul "Příběh o holkách a o klucích, ale hlavně o holkách, jejich průserech, mindrácích, snech a tělesnejch šťávách". Jde o autentické deníkové zápisy sedmnáctileté gymnazistky Johany Rubínové, která se stala fenoménem na poli literatury pro teenagery. Mladá autorka je obdařena výjimečným vypravěčským talentem, vládne svěžím, drsným a zároveň vtipným jazykem, svět kolem sebe pozoruje bez předsudků a bez literární manýry. V otevřené zpovědi "obyčejné holky z Prahy" přináší čtivé svědectví nejen o sobě, rodině a kamarádech, ale i o celé své generaci.

Chcete si přečíst knihu?Můj vysvlečenej deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johana Rubínová. Číst Můj vysvlečenej deník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY