Tíha sněhu

Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin | Replicamaglie.com

...se are the ingredients of The Weight of Snow, Christian Guay-Poliquins riveting new novel ... Normy aneb kolik váží sníh? - ČSN 73 00 35 ... . After surviving a major accident, the books protagonist is entrusted to Matthias, a taciturn old man who agrees to heal his wounds in exchange for supplies and a chance of A badly injured man. Obrovský úspěch se dostavil s druhým titulem Tíha sněhu (Le poids de la neige, 2017), jenž získal několik významných ocenění a byl dosud přeložen do deseti jazyků včetně češtiny. Přeložila Danuše Navrátilová, nakladatelství Argo, Praha, 2019, váz., 272 stran. ... Kniha: Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin | Knihy.ABZ.cz ... . Přeložila Danuše Navrátilová, nakladatelství Argo, Praha, 2019, váz., 272 stran. Tíha sněhu a námrazy může mít na nemovitost fatální následky a uvedení nemovitosti do stavu před vzniklou škodou je velmi nákladné," říká Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny. Pojištění pochopitelně nesnímá z majitele povinnost se o svůj dům, chatu či jinou nemovitost starat, udržovat jej ......

INFORMACE

AUTOR
Christian Guay-Poliquin
DIMENZE
11,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíha sněhu.pdf

POPIS

Do blíže neurčené vesnice, snad někde v kanadských lesích, se v blíže neurčeném čase dostane zraněný mladý muž. Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí jim zásoby. Přesto se zraněného ujmou a ubytují ho u podivínského Matthiase ve srubu nad vsí. Za dodávky potravin a za dřevo na otop se Matthias uvolí o mladíka pečovat. Občasné návštěvy řídnou, ti, kdo mohou, uvězněnou vesnici záhadně opouštějí. Matthias a jeho vnucený spolubydlící tvoří podivné společenství, plné pochopení i podezřívání. Každý má své tajemství, na které téměř bez ustání padá nový a nový sníh, jenž tíží domy i duše… Cena Generálního guvernéra Kanady, 6 dalších významných literárních ocenění Všechno pokrývá oslepující, bílý, zářivý sníh. Lidi pokrývá temná samota.Vydání knihy podpořil SODEC Québec.

Chcete si přečíst knihu?Tíha sněhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Guay-Poliquin. Číst Tíha sněhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY