Jarga: Duchovní praxe Slovanů

Jarga: Duchovní praxe Slovanů - Vladimír Kurovskij | Replicamaglie.com

...ování, jež by se dal nazvat slovanská jóga, využívá univerzální životní energii - živu; speciální cviky - pozice a sestavy: Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0: Původní cena: 328 ... Rudosvit - Karmická léčba duše a těla v učení Slovanů ... .00, Po slevě: 305.00 Kč Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: slovane Duchovní unikání - Když nás spiritualita. Robert Masters Augus... Maitrea, 2019. ... Jarga - Duchovní praxe Slovanů. Vladimír Kurovskij. Eugenika, 2019. 12,95 € 15,42 ... E-knížky zdarma ke stažení v PDF, ePub, mobi do čtečky, počítače či tabletu. Nacházíte se v sekci e-knihy zdarma.Najdete zde elektron ... Védy, duchovní | Slovanská kultura ... . Vladimír Kurovskij. Eugenika, 2019. 12,95 € 15,42 ... E-knížky zdarma ke stažení v PDF, ePub, mobi do čtečky, počítače či tabletu. Nacházíte se v sekci e-knihy zdarma.Najdete zde elektronické knihy od více jak 145 autorů e-knih ve formátu PDF, ePub a MOBI (Mobipocket). Mezi nimi je: Karel Čapek, Arthur Conan Doyle, Ladislav Vančura, Jan Amos Komenský, Alois Jirásek ale i žijící autoři například Martin Koláček. duchovní, nehmotná hodnota krajiny, paměť krajiny, genius loci či význam místa, je nutné tento fakt promítnout i do územně plánovací praxe. Zvláště je-li ochrana těchto hodnot zakotvena, alespoň implicitně, i v naší legislativ ě. Stavební zákon (z. č. 183/2006 Sb.), když defi nuje cíle územního pláno- Prostudoval všechna dostupná náboženství, metafyzické a duchovní systémy a došel k přesvědčení, že je jen jedna univerzální Pravda a všechna náboženství k ní buď směřují anebo se od ní odklánějí. Příslušnost ke konfesi nehraje žádnou roli, význam má rozvoj mravnosti a duchovní praxe....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Kurovskij
DIMENZE
4,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Jarga: Duchovní praxe Slovanů.pdf

POPIS

Jarga tvoří součást trilogie ukrajinského autora Vladimíra Kurovského (spolu s knihami Živa a Rodosvit). Odhalí vám tajemství duchovního a fyzického rozvoje našich předků podle pradávného systému sebezdokonalování, který by se dal nazvat slovanská jóga. Tento systém využívá univerzální životní energii – živu, a je proto nesmírně účinný. Podstatnou část knihy tvoří návod na speciální cviky (pozice a jejich sestavy), jež kromě blahodárného tělesného účinku navozují i určité žádoucí stavy duše; dále velmi zajímavá dechová a zvuková cvičení, kde se využívají tzv. živozvuky; různé meditace, v tomto systému zvané „ladění“; mudry (speciální polohy rukou a prstů); slovanské modlitby; pokyny ohledně stravování; rady k očistě i léčení; pojednání o čakrách a energetických (jemnohmotných) tělech z hlediska slovanské nauky. Tělo se zde nechápe odděleně od duše či psychiky, ale naopak: uvedené sestavy mají za cíl uvést tělo a duši do souladu a napomáhat tak zdravému, spokojenému, všeobecně naplněnému životu a v ideálním případě dovést člověka i k osvícení, takzvané jasně.

Chcete si přečíst knihu?Jarga: Duchovní praxe Slovanů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Kurovskij. Číst Jarga: Duchovní praxe Slovanů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY