Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho

Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho - Suzy Fincham-Grayová | Replicamaglie.com

... se . Podrobnější popis bohužel není k dispozici ... Ostatní | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. ... Ikar Fincham-Grayová Suzy: Mí pacienti a další zvířata ... Mí pacienti a další zvířata : jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho / Dojemný i odborně erudovaný příběh o životě stráveném ve společnosti zvířat. Autorka - veterinářka uvažuje ve svém debutu o ... Mí pacienti a další zvířata - Jak se stát veterinářkou a ... ... . Autorka - veterinářka uvažuje ve svém debutu o univerzální zkušenosti vztahu lidí a zvířat a o mnoha způsobech, jakými tento vztah mění naše životy. Mí pacienti a další zvířata - Suzy Fincham-Grayová . Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. Kniha: Mí pacienti a další zvířata Autor: Suzy Fincham-Grayová Snaha naplnit si dětský sen o práci veterináře přivedla autorku původem z Británie na cestu od pasteveckých farem ve Walesu až do velké veterinární nemocnice ve Filadelfii v USA, kam ... Mí pacienti a další... Akcie a zľavy; Mí pacienti a další zvířata Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho. ... Do tejto kategórie zaraďujeme aj cookies vďaka ktorým pre vás uchováme obsah košíka aj bez toho, aby ste boli prihlásení - mnohí z vás od nás vyžadujú, aby ste si knihy, ktor...

INFORMACE

AUTOR
Suzy Fincham-Grayová
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho.pdf

POPIS

Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. V autobiografické knize vypráví veselé i smutné příběhy ze života svých zvířecích pacientů a zaznamenává postupný vývoj od nejisté studentky, která je nervózní z každého složitějšího úkolu, až po sebevědomou lékařku, která je oddaná své práci a snaží se pro své pacienty udělat první poslední.

Chcete si přečíst knihu?Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzy Fincham-Grayová. Číst Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY