Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek

Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek - Jiří Luňáček | Replicamaglie.com

... příspěvek k dějinám vojenského zdravotnictví rakouské armády za napoleonských válek ... Dějiny nemocnic | Knihy.ABZ.cz ... . V centru zájmu autora stojí hlavní polní nemocnice rakouské armády, které se postupně etablovaly na Moravě v roce 1813 a vykonávaly tu své poslání - péči o nemocné a raněné vojáky - až do roku 1814. Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek 23. květen 2019, 16:45 - 18:00 Představení nové knihy za účasti autora Jiřího Luňáčka, Ph.D. Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek Autor: Luňáček, Jiří Naklad ... Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek ... .D. Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek Autor: Luňáček, Jiří Nakladatel: Univerzita Palackého EAN: 9788088278238 ISBN: 978-80-88278-23-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 325 stran, česky Rozměry: 12,7 × 18,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek Kniha představuje rozsáhlý příspěvek k dějinám vojenského zdravotnictví rakouské armády za napoleonských válek. V centru zájmu autora stojí hlavní polní nemocnice rakouské armády, které se postupně etablovaly na Moravě v roce 1813 a vykonávaly tu své poslání ... 212 Kč Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek - Luňáček Jiří . Kniha představuje rozsáhlý příspěvek k dějinám vojenského zdravotnictví rakouské armády za napoleonských válek.V centru zájmu autora stojí hlavní polní nemocnice rakouské armády, které se postupně etablovaly na Moravě v roce 1813 a vykonávaly tu své poslání - péči o nemocné ... Hodnosti rakouské armády za koaličních válek. 07.04.2013 20:25 Lubomír Uhlíř - Karel Sáček. ... Svého času se u ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Luňáček
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek.pdf

POPIS

Kniha představuje rozsáhlý příspěvek k dějinám vojenského zdravotnictví rakouské armády za napoleonských válek. V centru zájmu autora stojí hlavní polní nemocnice rakouské armády, které se postupně etablovaly na Moravě v roce 1813 a vykonávaly tu své poslání – péči o nemocné a raněné vojáky – až do roku 1814. Autor nejprve vymezuje postavení hlavních polních nemocnic v rámci zdravotního systému rakouské armády. Dále věnuje pozornost jak personálnímu zabezpečení hlavních polních nemocnic na Moravě v letech 1813–1814, tak každodenním běžným záležitostem, se kterými se museli personál i pacienti nemocnic potýkat. V neposlední řadě se autor zabývá otázkou úspěšnosti léčby pacientů v těchto nemocnicích. Svým pojetím kniha propojuje úzce časově a regionálně definované téma s širším kontextem vojenského zdravotního zabezpečení rakouské armády za napoleonských válek.

Chcete si přečíst knihu?Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Luňáček. Číst Rakouské vojenské zdravotnictví za napoleonských válek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY