Důvěřuj sobě: Jak s odvahou překonávat krize

Důvěřuj sobě: Jak s odvahou překonávat krize - Anselm Grün | Replicamaglie.com

... jako okamžik zlomu nebo obratu, který může být klíčový pro další existenci (krize puberty, krize identity, krize středního věku, krize v ... Literatúra - odborná, populárno náučná - abstinujsrdcom ... ... Důvěřuj sobě Jak s odvahou překonávat krize. ... při úspěchu nebo ve vztahu k blízkému člověku). Za slovem krize je třeba vidět vždy také slovo šance, možnost k něčemu novému. Autor vychází z moudrosti církevních otců, velkých myslitelů a mystiků minulosti i současnosti. Kniha - Důvěřuj sobě - Anselm Grün - Jak s odvahou překonávat krize Světová ekonomická krize inspirovala autora k úvahám nad rolí krize ... Důvěřuj sobě (Anselm Grün) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha - Důvěřuj sobě - Anselm Grün - Jak s odvahou překonávat krize Světová ekonomická krize inspirovala autora k úvahám nad rolí krize v různých etapách života. Krizi chápe jako okamž... Kniha, Autor: Grün, Anselm, Cena: 120,- Velmi dobrý stav. Důvěřuj sobě, autor: Anselm Grün, rok vydání: 2012. Důvěřuj sobě, autor: Anselm Grün, rok vydání: 2012. Antikvariát s více než 30 435 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. ... Jak s odvahou překonávat krize. STAV: 8/10 (Velmi pěkné, pouze drobná poškození) Ilustrace-Kategorie. Jak s odvahou překonávat krize Světová ekonomická krize inspirovala autora k úvahám nad rolí krize v různých etapách života. Krizi chápe jako okamžik zlomu nebo obratu, který může být klíčový pro další existenci (krize puberty, krize identity, krize středního věku, krize v nezaměstnanosti, v nemoci, při úspěchu ... Důvěřuj sobě . 9,50 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Důvěřuj sobě Jak s odvahou překonávat krize . Anselm Grün; Anselm Grün . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Deti a mláde ž Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Prírodné ... Anselm Grun: Důvěřuj sobě - Jak s odvahou překonávat krize ... Za slovem krize je třeba vidět vždy také slovo šance, možnost k něčemu novému. Autor vychází z moudrosti církevních otců, velkých myslitelů a mystiků minulosti i současnosti. Anselm Grün je benediktinský mnich. Žije a pracuje v německém opatství ... Důvěřuj sobě jak s odvahou překonávat krize 2 poptávky. Eucharistie Exercicie pro všední den 2 vydání 49 Kč. Hlubinně psychologický výklad Písma Jak překonávat konflikty Zvládnout a vyřešit složité... Jak zacházet s myšlenkami 1 poptávka. Důvěřuj sobě, Jak s odvahou překonávat krize, Portál, Praha, 2012, ISBN 978-80-262-0069-7, Trau deiner Kraft. Nebe začíná v tobě, Moudrost otců pouště, Portál, Praha, 2012, ISBN 978-80-262-0351-3. Jak rozproudit vlastní energii. 249,00 K ... Důvěřuj sobě. Jak s odvahou překonávat krize. 209,00 K ... Důvěřuj sobě Jak s odvahou překonávat krize / Anselm Grün / Portál 2012, 120 s., 209 Kč / Autor krizi chápe jako okamžik zlomu nebo obratu, který může b...

INFORMACE

AUTOR
Anselm Grün
DIMENZE
5,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Důvěřuj sobě: Jak s odvahou překonávat krize.pdf

POPIS

Světová ekonomická krize inspirovala autora k úvahám nad rolí krize v různých etapách života. Krizi chápe jako okamžik zlomu nebo obratu, který může být klíčový pro další existenci (krize puberty, krize identity, krize středního věku, krize v nezaměstnanosti, v nemoci, při úspěchu nebo ve vztahu k blízkému člověku). Za slovem krize je třeba vidět vždy také slovo šance, možnost k něčemu novému. Autor vychází z moudrosti církevních otců, velkých myslitelů a mystiků minulosti i současnosti. Anselm Grün je benediktinský mnich. Žije a pracuje v německém opatství Münsterschwarzach, kde píše a vydává knihy, vede poradenskou službu a je ekonomem kláštera. Jeho knihy dosáhly ve světě už milionových nákladů. V Portálu vyšly Deprese jako šance, Život je teď, Vánoční rozjímání, Co živí lásku.

Chcete si přečíst knihu?Důvěřuj sobě: Jak s odvahou překonávat krize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm Grün. Číst Důvěřuj sobě: Jak s odvahou překonávat krize Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY