Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba - Eva Rychlíková | Replicamaglie.com

...ba. RYCHLÍKOVÁ Eva. Info: Grada Publishing, 2019 (2 ... Kniha: Funkční poruchy kloubu končetin (Eva Rychlíková ... ... ., přepr.) - brož., 240 str. EAN: 9788027120963 Úzkostné poruchy : klasifikace, diagnostika a léčba / Article · January 2005 ... Funkční poruchy kloubů končetin : Vyšetřování, diagnostika, léčba. Rychlíková ... Funkční poruchy kloubů končetin diagnostika a léčba 2019; Manuální medicína: Průvodce diagnostikou a léčbou vertebrogenních poruch 2008; Skryto v páteři 1987; Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací 2012; Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické lékaře 2012 ... Funkční poruchy kloubů končetin. Nakladatelstv ... Funkční poruchy kloubů končetin (Eva Rychlíková) | Detail ... ... ... Funkční poruchy kloubů končetin. Nakladatelství: Grada. Podtitul: diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání ... bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn. Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních ... Funkční poruchy kloubů končetin. Kdo napsal knihu Funkční poruchy kloubů končetin? Autorem je Eva Rychlíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Funkční poruchy kloubů a končetin, diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání Autorka: Eva Rychlíková Funkční poruchy kloubů končetin. Medicína; ... Rychlíková Eva. Podnázev: diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání . ISBN: 978-80-271-2096-3 . EAN: 9788027120963 . Dostupnost: SKLADEM . Obvyklá cena: 399 K č. Sleva: 10% ... bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti ... Funkční poruchy kloubů končetin diagnostika a léčba 2 poptávky Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací příručka pro praxi Manuální medicína vyšetřování, diagnostika,... Funkční poruchy kloubů končetin — diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání . Eva Rychlíková. Grada Publishing. Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené funkčními poruchami. ... Funkční poruchy kloubů končetin/ Diagnostika a léčba Eva Rychlíková Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky. Funkční poruchy kloubů končetin. diagnostika a léčba. Rychlíková Eva. Grada, 2. vydání, doplněné, 2019 . Po té...

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba.pdf

POPIS

Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY