Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej - - | Replicamaglie.com

...lámu do balíků? Silák traktor to má vmžiku ... Jak vycistit plastove lahve levně | Blesk zboží ... . Kde jsou koťata? A kolik je tu čuníků? Na statku žije spousta zvířátek. Kdo se ukrývá ve stodole a kdo je na louce? Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a Jak to žije v parku - Zajímá tě, jak to žije v parku? Houpy hou, houpy hou, pohoupej děti na houpačce! Zjisti, kdo se rád schovává ve stromě! Podívej, plavou v jezírku rybky? Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s Mláďata - Jak to žije ... Meredith, Samantha : Jak to žije - kamarádi ... . Má pevné stránky s Mláďata - Jak to žije - Tlač, táhni, posouvej - Ag Jatkowska . skladem. 99 Kč . doprava od 29 Kč ... Svojtka Jak to žije v servisu - neuveden . Ahoj automechanici! Auto potřebuje zkontrolovat motor, vyměnit olej a přifouknout pneumatiky. Pojďme na to, ať může zákazník odjet… Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Jak to žije na statku . Pohyblivé obrázky / Tlač, táhni, posouvej. STAV: mírně odřené hrany desek; mírně naražený růžek. 8/10 (Velmi pěkné, pouze drobná poškození) Ilustrace. Louise Forshaw. Kategorie. ... Jak to žije na stavbě - Ahoj stavbaři! Přivezte cihly a narovnejte je na sebe. Stavíme vysoký dům. Míchačka na beton se pořád otáčí... Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si ma Leporelo pro děti od 1 roku, ve kterém objeví mnoho zajímavého o tom co se děje na stavbě. Přivez cihly a vyrovnej je na sebe. Nové domy sahají až do nebe! Tlač, táhni, obracej a posouvej, ať to na stavbě žije - hej!...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej.pdf

POPIS

Traktor je náš superhrdina – umí tolik všelijakých věcí! Ale kde je? Tamhle! Už ho vidíš? Na poli seje semínka. A když z nich vyrostou rostliny, tak je zalévá. Umí i vázat slámu a zeleninu doveze až na trh. Není nic, co by traktor nesvedl! Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak honem, na poli je sice práce, ale taky spousta zábavy – pojď se na všechno podívat!

Chcete si přečíst knihu?Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY