Z lodiček do traktoru: Kovbojská romance

Z lodiček do traktoru: Kovbojská romance - Ree Drummondová | Replicamaglie.com

...e Pioneer Woman: Black Heels To Tractor Wheels - A Love Story: Ree Drummond: 70% Z Londýna do Ria: David Soeldner: 100% Z lovce společníkem: From Birdbrained to Brilliant: Dawn Antoniak-Mitchell: 60% Z Lurd do Santiaga: Mirka Čížková - Knížka pro děti do auta 4438/11 Dujková Eleonora Vzpomínání 4439/11 Příběhy pokojů na Studánce 4440/11 Ryska Jan Kluk jako jehla 4441/11 Schwarzbachová Anna Marie Péče o pokojové rostliny od A do Z 4442/11 Bednářová Lucie Saláty 4443/11 Přehled 2011 Chor 4444/11 Český lidový kalendář 4445/11 Šel život kolem nás 4446/11 Bruder 2121 Claas Rollant 250 vlek k traktoru na výrobu balíků slámy Bruder 2125 Konstrukční vozy - Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenem 1:16 Bruder 2052 Farmer - traktor John Deere s předním nakladačem - ARCH ... Drummond, Ree: Z lodiček do traktoru : kovbojská romance ... ... . Romance na klasické schéma "chudá padlá dívka a zhýralý okou ... Nahlédnutí do života postav z předchozích knížek potěšilo. J ... Z lodiček do traktoru: Ree Drummond: Zajímavá (prý autobiografická) love story z Ameriky devades ... Z lodiček do traktoru: The Pioneer Woman: Black Heels To Tractor Wheels - A Love Story: Ree Drummond: 18.4.2012 Zvířátka - Mláďátka: Zvířátka - Mláďátka: Hanka Veselá: 18.4.2012 Zahrádkář - Návod k přežití: The Garden Owner's'Survival Guide: Martin Baxendale: 18.4.2012 S Blbounem do říše pohádek ... J : Seznam knih ... . Romance na klasické schéma "chudá padlá dívka a zhýralý okou ... Nahlédnutí do života postav z předchozích knížek potěšilo. J ... Z lodiček do traktoru: Ree Drummond: Zajímavá (prý autobiografická) love story z Ameriky devades ... Z lodiček do traktoru: The Pioneer Woman: Black Heels To Tractor Wheels - A Love Story: Ree Drummond: 18.4.2012 Zvířátka - Mláďátka: Zvířátka - Mláďátka: Hanka Veselá: 18.4.2012 Zahrádkář - Návod k přežití: The Garden Owner's'Survival Guide: Martin Baxendale: 18.4.2012 S Blbounem do říše pohádek...

INFORMACE

AUTOR
Ree Drummondová
DIMENZE
8,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lodiček do traktoru: Kovbojská romance.pdf

POPIS

Ree Drummondové bylo něco mezi dvaceti a třiceti, studovala a pracovala v Los Angeles,chodila na suši, cvičila pilates, nosila podpatky a žila jednu z verzí amerického snu. Pak se rozhodla pro změnu – rozešla se se svým stylovým přítelem, zamluvila si garsonku v Chicagu, kde hodlala začít nový život právničky v prestižní kanceláři, a odjela si na pár týdnů odpočinout do domu svých rodičů v Oklahomě. Právě tam potkala v baru svého kovboje – drsného chlápka se zářivě modrýma očima a brzkými šedinami na skráních. A zažila s ním to, v co nikdy nevěřila – lásku na první pohled.O jejich romanci a později manželství a rodině začala psát blog, z něhož vznikla tato kniha – pohádkový biografický příběh plný osobitého, někdy trpkého humoru, v němž popisuje jejich seznámení, svatbu, první rok manželského života na obří farmě a narození dítěte. A také potíže s ex-přítelem, který svůj status stále nechce pochopit, osobní finanční krizi, velmi problematické těhotenství, rozvod rodičů a snahu vypořádat se s životem na ranči.Slovy autorky:„Přečtěte si mé vyprávění o divokých podrobnostech nepravděpodobného románku s kovbojem v kožených kalhotách od prvních okamžiků našeho namlouvání (v pozadí s kravami, koňmi, prérijními požáry a vášní) po první rok našeho manželství, který byl tak naplněn výzvami a rozbroji – a také hnojem –, že jsem si to ani neuměla představit.Není to jen má love story, je to univerzální příběh vášně, zamilovanosti a všeobjímající lásky, která nás přenese do jiných světů. Je to příběh kovboje. A honáků dobytka. A kovbojských kalhot. A dívky, která se do nich zamilovala.

Chcete si přečíst knihu?Z lodiček do traktoru: Kovbojská romance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ree Drummondová. Číst Z lodiček do traktoru: Kovbojská romance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY