Zlé mořské panny

Zlé mořské panny - Sibeál Pounder | Replicamaglie.com

... mají - když vtom obdrží podivný KRABAGRAM, v němž stojí psáno, aby se neprodleně vrátily domů ... Zlé mořské panny - Knihy.cz ... . Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Ale není to ... Mořské panny, Bětka, Mimi a Zlata, si užívají léto na pevnině - ve vodě nohy nepotřebují, ale teď je mají - když vtom obdrží podivný krabagram, v němž stojí psáno, aby se neprodleně vrátily domů. Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Mo ... Ocas z morske panny levně | Mobilmania zboží ... . Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Mořské panny, Bětka, Mimi a Zlata, si užívají léto na pevnině - ve vodě nohy nepotřebují, ale teď je mají - když vtom obdrží podivný KRABAGRAM, v němž stojí psáno, aby se neprodleně vrátily domů. Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Ale není to ... Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - mořské panny Jan Janota. Loading... Unsubscribe from Jan Janota? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 132. Zlé mořské panny (978-80-7433-254-8) Kniha - autor Sibéal Pounder, 256 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil - žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Jen mořské panny znají cestu d...

INFORMACE

AUTOR
Sibeál Pounder
DIMENZE
3,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlé mořské panny.pdf

POPIS

Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil – žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Jen mořské panny znají cestu do Skryté laguny. Hluboko pod vlnami, hned za cedulí s nápisem ZÁKAZ KOUPÁNÍ, leží malá mušle a uvnitř je klávesnice z perleťových knoflíků. Když chcete otevřít brány do Laguny a jejích měst, musíte vyťukat tajný kód… Mořské panny, Bětka, Mimi a Zlata, si užívají léto na pevnině – ve vodě nohy nepotřebují, ale teď je mají – když vtom obdrží podivný KRABAGRAM, v němž stojí psáno, aby se neprodleně vrátily domů. Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Ale není to jednoduché. Potřebují získat informace. A taky krabí auto. Jistě jsou za tím piraně. Příběh plný tajemství a nebezpečí vás zcela jistě nadchne. Pokud znáte Malou mořskou vílu, tak si užijete i toto vyprávění. A pokud ne, nastal ten správný čas ponořit se do tajemných hlubin a seznámit se s jejich obyvateli… Mořské panny, škeblovozy, piraně a mluvící mořský koník Steve – to vše najdete v prvním dílu zábavné série Sibéal Pounder, známé a úspěšné autorky série Války čarodějek.

Chcete si přečíst knihu?Zlé mořské panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sibeál Pounder. Číst Zlé mořské panny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY