Dáma na útěku

Dáma na útěku - Amanda Quick | Replicamaglie.com

...ama na freitra Team Reklama na ticho by Miroslav Chaloupka ... Dáma na útěku - Knihkupectví Luxor ... . NAĎA (44): Dcera utekla z domu, nechala nám na starost vnouče 30. 10. 2018 13. Naďa se snažila svoji dceru vychovat tak, jak nejlépe dovedla. Dáma na útěku od Amanda Quick v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Dáma na útěku. Amanda Quick. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pev ... Kniha Dáma na útěku | Knihy pre každého ... . 3.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... E-kniha: Dáma na útěku - Amanda Quick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Dáma na útěku(Amanda Quick) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané ... Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu....

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma na útěku.pdf

POPIS

V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let – kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství...Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Jedním z těchto zákazníků je i Jake Truett, obchodník, který před nedávnem ovdověl a touží po odpočinku. Adelaide však netuší, že jeho vyčerpanost je pouze zástěrka.V Burning Cove není nikdo tím, za koho se vydává. Za pozlátkem a mocí se ukrývají drogoví dealeři, gangsteři a podvodníci. A do tohoto iluzorního světa přichází jasnovidka Madame Zolanda. Adelaide a Jake ovšem na její podvod neskočí. Když se z ní však stane oběť její vlastní děsivé předpovědi a je zavražděna, jsou oba zataženi do temného světla pokrytectví a klamů. Adelaide ani Jake nemohou předvídat, že v tajemném podsvětí narazí na stopy po ženě, jíž Adelaide bývala – a odhalí hrozbu vraha, který je až příliš skutečný..

Chcete si přečíst knihu?Dáma na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Dáma na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY