Žijte dobře, žijte dlouho

Žijte dobře, žijte dlouho - Peter Deadman | Replicamaglie.com

...ínskou tradicí Yang Sheng (jang-šeng), česky pěstování života ... Žijte dobře, žijte dlouho / Nejlevnější knihy ... . Tato tradice se nepřetržitě vyvíjela přes 2 500 let a slouží jako praktický návod k péči o tělo, mysl a ducha. Všetky informácie o produkte Kniha Žijte dobře, žijte dlouho, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Žijte dobře, žijte dlouho. Autorem knihy „Žijte dobře, žijte dlouho" je jeden z nejznámějších propagátorů tradiční čínské medicíny v západním světě Peter Deadman. Žije v Anglii a čínskou medicínu studuje, praktikuje, píše a u ... Žijte dobře, žijte dlouho - Peter Deadman | Knihy Dobrovský ... . Žije v Anglii a čínskou medicínu studuje, praktikuje, píše a učí o ní více jak 45 let. Zabývá se dlouhodobě učením Yang Sheng a cvičením Qi Gong. Napsal také ... Kniha Žijte dobře, žijte dlouho se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud žijeme dobře, můžeme žít i dlouho. Žijte dobře, žijte dlouho (Peter Deadman). Kniha známého propagátora čínské medicíny v západním světě Petera Deadmana "Žijte dobře, žijte dlouho" se zabývá čínskou tradicí Yang Sheng (jang-šeng), česky pěstování života. Tato tradice se nepřetržitě vyvíjela přes 2 500 let a slouží jako praktický návod k péči o tělo,… Žijte dobře, žijte dlouho (Produkty) - Kniha známeho propagátora čínskej medicíny v západnom svete Petera Deadmana „Žite dobre, žite dlho" sa zaoberá čínskou tradíciou Yang Sheng (jang-šeng), po slovensky, pestovanie života. Táto tradícia sa nepretržite vyvíjala vyše 2 500 r... Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho" se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud ... Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho" se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást... Kniha známého propagátora čínské medicíny v západním světě Petera Deadmana "Žijte dobře, žijte dlouho" se zabývá čínskou tradicí Yang Sheng (jang-šeng), česky pěstování života. Tato tradice se nepřetržitě vyvíjela přes 2 500 let a slouží jako praktický návod k péči o tělo, mysl a ducha. Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho" se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng (jang-šeng), česky pěstování života a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud žijeme ... Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho" se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang...

INFORMACE

AUTOR
Peter Deadman
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Žijte dobře, žijte dlouho.pdf

POPIS

Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho“ se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud žijeme dobře, můžeme žít i dlouho. Kniha podrobně popisuje přístupy ke zdraví, které byly rozvíjeny po více než 25 století a tvoří praktický a čtivý návod, jak pečovat komplexně o naše tělo, mysl i duši.Kniha ukazuje cestu, jak zlepšit naše zdraví, prodloužit si život pomocí tříbení mysli, emocí, změnou stravování, cvičením, zkvalitněním spánku, sexuálního chování a dalších aspektů. Kromě tradičních témat se soustřeďuje i na život člověka v moderní době, na jeho sociální vazby a vazby k okolnímu prostředí a radí, jak uplatnit moudré yangshengské principy na různé situace jako sociální spravedlnost, vzdělání, moderní porod, změny klimatu, zhoršování životního prostředí a udržitelnost zemědělství.Kniha osloví svojí čtivostí a jednoduchostí každého čtenáře, který se zajímá o své zdraví. Je základním textem pro studenty tradiční čínské medicíny. Pro zkušené praktiky nabídne určitě velké množství inspirativních myšlenek.

Chcete si přečíst knihu?Žijte dobře, žijte dlouho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Deadman. Číst Žijte dobře, žijte dlouho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY