Obrazná řeč zvěrokruhu

Obrazná řeč zvěrokruhu - Frits Hendrik Julius | Replicamaglie.com

...k odbornou vedou, je sporné. Ak vás zaujíma vaša budúcnosť, neverte bulvárnym horoskopom, pretože tie nemajú nič spoločné so skutočným veštením ... Knihy o astrologii, horoskopy a snáře | Knihkupectví Daniela ... . Encyklopedie astrologie je stěžejním dílem Catherine Aubierové, která je považována za zakladatelku moderních metod využití tohoto oboru v praxi. Toto klasické dílo vyšlo poprvé v Paříži v roce 1989 a bylo přeloženo do 46 světových jazyků. V České republice se poprvé a naposledy objevilo v roce 1993, nezkrácenou podobu průvodce světem zákonů astrologie dostává ... Přirozeně fascinuj ... Obrazná řeč zvěrokruhu - Frits Hendrik Julius | KOSMAS.cz ... ... . V České republice se poprvé a naposledy objevilo v roce 1993, nezkrácenou podobu průvodce světem zákonů astrologie dostává ... Přirozeně fascinující, často inspirující, a přece neuchopitelné a zahalené tajemstvím jsou naše sny. Svými prorockými poselstvími mají schopnost nabízet nám hlubokou vnitřní moudrost a vizi. Tato sbírka odpovědí Sri Chinmoye nás provází matoucím labyrintem. Učí nás, ......

INFORMACE

AUTOR
Frits Hendrik Julius
DIMENZE
8,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrazná řeč zvěrokruhu.pdf

POPIS

Kniha podává jedinečnou charakteristiku dvanácti znamení podle povahy jednotlivých zvěrokruhových bytostí, od Štíra až po Váhy. Stěží bychom jinde našli tak výstižný a zároveň poutavý fenomenologický popis, díky němuž se pro nás kvality zvěrokruhu stávají reálným prožitkem. Autor poukazuje rovněž na ideály ztělesněné v jednotlivých znameních, ale také na nebezpečí vyplývající z jejich přílišné jednostrannosti a přináší nový pohled na utváření lidských společenství, opírající se o znalost kosmických zákonitostí.

Chcete si přečíst knihu?Obrazná řeč zvěrokruhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frits Hendrik Julius. Číst Obrazná řeč zvěrokruhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY