Programujeme pro Android

Programujeme pro Android - Miroslav Ujbányai, | Replicamaglie.com

...ora . Počítače a internet. Všetky knihy autora ... Vyvíjíme pro Android - úvod - Svět Androida ... . Grada, 2012. Vydavateľstvo Grada, 2012. Tato publikace vás seznámí se základy programování mobilních aplikací pro operační systém Android. ... Viac o e-knihe e-kniha Programujeme pro Android Druhé vydání úspěšné knihy přináší navíc sekci popisující kompletní vývoj funkční aplikace, ve které si čtenář vyzkouší většinu probíraných témat a může si tak danou problematiku osahat a vyzkoušet. EKONOMICKÁ LITERATÚRA Aplikovaná informatika a ... Programujeme pro Android by Ujbányai Miroslav - Books on ... ... . EKONOMICKÁ LITERATÚRA Aplikovaná informatika a matematika Programujeme pro Android. Programujeme pro Android. Ujbányai Miroslav. Grada , 2012 . Bežná cena: 11,66 € Naša cena: 11,08 € (ušetríte: 5%) Študenti: 10,26 € (ušetríte: 12% ... Programujeme pre Android /1.časť ... Video: OnePlus 8 Pro dokáže "vidieť" cez plasty takmer ako röntgen (68) Ústna voda vraj môže chrániť pred COVID-19 (63) Patogény odolávajúce antibiotikám môžu byť horšie ako COVID-19 (13271) Programujeme pro Android Autor Miroslav Ujbányai. Tato publikace vás seznámí se základy programování mobilních aplikací pro operační systém Android. Je určena převážně začínajícím vývojářům a napsána jednoduchou a srozumitelnou formou. Programujeme pro Android. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zdravím, je to dlouhý čas, co jsem sem naposled přispěl.. Byl jsem v obchoďáku a vzal si tam katalog knih od Grady. Listuji a najednou vidím knihu: Programujeme pro Android. Vyválí se mi oči a hned se pozorně podívám, je tam nápis připravujeme ! Tak jsem volal do Grady, kde mi řekli, že podle všeho kniha vyjde v dubnu....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Ujbányai,
DIMENZE
8,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Programujeme pro Android.pdf

POPIS

Druhé vydání úspěšné knihy přináší navíc sekci popisující kompletní vývoj funkční aplikace, ve které si čtenář vyzkouší většinu probíraných témat a může si tak danou problematiku osahat a vyzkoušet. Dále přibyl popis přípravy aplikace pro publikaci v Android marketu a celý proces. Čtenář tedy bude moci na základě získaných znalostí svoji aplikaci zpeněžit. Dalšími rozšířeními jsou tipy a triky pro vývoj mobilní aplikace pro Android, například umístění Google reklamy, lokalizace aplikace do více jazykových mutací, atd. I když se jedná o jeden z nejmladších operačních systémů, jeho oblíbenost vzrůstá neuvěřitelným tempem. Je to operační systém velmi rychlý a stabilní. Android market je nabitý k prasknutí aplikacemi všeho druhu a zdrojový kód Androidu je volně dostupný a šířený jako open source. Vzhledem k rozšířenosti a obrovskému růstu popularity tohoto OS, roste poptávka po kvalitním programovém vybavení a tím pádem jsou programátoři vzdělaní v této oblasti čím dál více žádaní.

Chcete si přečíst knihu?Programujeme pro Android ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Ujbányai,. Číst Programujeme pro Android Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY