Říkanky pro rozvoj řeči

Říkanky pro rozvoj řeči - Jitka Tučková | Replicamaglie.com

...posloužit také pro podporu normálního vývoje řeči u malých dětí ... Rikanky pro rozvoj reci - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Nejjednodušší říkanky obsahují pouze hlásky prvního artikulačního okruhu, u dalších se postupně přidávají hlásky další. V žádné básničce nejsou sykavky ani hlásky l, r, ř, které jsou z hlediska výslovnosti nejobtížnější. Všechny informace o produktu Kniha Říkanky pro rozvoj řeči, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Říkanky pro rozvoj řeči. Říkanky pro rozvoj řeči - Jitka Tučková - SEVT.cz Kupte knihu Ř ... Kniha: Říkanky pro rozvoj řeči - Jitka Tučková | Knihy.ABZ.cz ... . Říkanky pro rozvoj řeči - Jitka Tučková - SEVT.cz Kupte knihu Říkanky pro rozvoj řeči (Jitka Tučková) s 9 % slevou za 113 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 13 miliónů titulů. Říkanky pro rozvoj řeči. Předchozí obrázky Dal...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Tučková
DIMENZE
3,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Říkanky pro rozvoj řeči.pdf

POPIS

Děti s opožděným vývojem řeči nebo děti s dysfázií se obtížně učí básničky. Jsou pro ně příliš složité, mnoho hlásek nedokážou správně vyslovit, a proto jsou básničky v jejich podání často nesrozumitelné, což negativně ovlivňuje jejich sebevědomí. Kniha obsahuje soubor jednoduchých ilustrovaných říkadel, která mohou logopedi, učitelky mateřských škol i rodiče s úspěchem použít u dětí, které mají s řečí závažnější problémy. Básničky mohou posloužit také pro podporu normálního vývoje řeči u malých dětí. Nejjednodušší říkanky obsahují pouze hlásky prvního artikulačního okruhu, u dalších se postupně přidávají hlásky další. V žádné básničce nejsou sykavky ani hlásky l, r, ř, které jsou z hlediska výslovnosti nejobtížnější. Jednoduché ilustrace podporují zapamatování říkanky, takže si je mohou osvojit i děti, které mají z různých důvodů potíže s učením.

Chcete si přečíst knihu?Říkanky pro rozvoj řeči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Tučková. Číst Říkanky pro rozvoj řeči Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY