Atlas měsíčních dobrodružství

Atlas měsíčních dobrodružství - Pavel Gabzdyl | Replicamaglie.com

...26x detail: Možnost smlouvat: Ne: Stav věci: ... Atlas měsíčních dobrodružství | Odborná literatúra a ... ... ... Hledáte Atlas měsíčních dobrodružství od Pavel Gabzdyl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Atlas měsíčních dobrodružství. Kdo napsal knihu Atlas měsíčních dobrodružství? Autorem je Pavel Gabzdyl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? ... Kniha Atlas měsíčních dobrodružství - Pavel Gabzdyl ... ... . Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil lidské pokolení. Atlas měsíčních dobrodružství - Gabzdyl Pavel - Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil lidské pokolení. Máte to Atlas měsíčních dobrodružství Rozmer 230×260 mm ISBN 9788000053349 Vekové odporúčanie 6+ Počet strán 42 Hmotnosť ... Originálny názov: Atlas měsíčních dobrodružství Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ Rozmer: 230×260 mm ISBN: 9788000053349 Počet strán: 42 Väzba: pevná Ďalšie z kategórie Atlasy Inzerát Pavel Gabzdyl - Atlas měsíčních dobrodružství v okrese Přerov, cena 200Kč, od Ruzova na Sbazar.cz. Popis: Oslavte s Atlasem měsíčních dobrodružství 50 let od prvního kroku člověka na Měsíci! ATLAS MĚSÍČNÍCH DOBRODRUŽSTVÍ. , dětské. Nemůžete vyplnit toto pole. Přihlásit se Atlas měsíčních dobrodružství: Objevujte měsíc na šesti rozkládacích mapách (978-80-00-05333-2) Kniha - autor Pavel Gabzdyl, 42 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Podívejte se na noční oblohu. Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil lidské pokolení....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Gabzdyl
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas měsíčních dobrodružství.pdf

POPIS

Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil lidské pokolení. Máte to také tak? Neváhejte a nastupte na velkou kosmickou výpravu, na jejímž konci tajemství měsíce odhalíte. Na šesti mapách projdete měsíc křížem krážem a v šesti kapitolách se seznámíte s prvními astronauty, prvními měsíčními cestovateli, prvními raketoplány i těmi nejmodernějšími vesmírnými vozítky.

Chcete si přečíst knihu?Atlas měsíčních dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Gabzdyl. Číst Atlas měsíčních dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY