Ďábel ve Skotsku

Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch | Replicamaglie.com

... Hodnocení: 70 % . Za ďábelsky skotské čtení plné romantiky a za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si můžete knihu Ďábel ve Skotsku pořídit ... Nevysvětlitelné stopy ve sněhu: Prošel se po Anglii ďábel ... ... . Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch. 179 Kč ... Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch Skotská vysočina a Callumova whisky se k sobě stoprocentně hodí a když se k tomu ještě přidá modrooká Rebecca, kniha ĎÁBEL VE SKOTSKU je na světě. Ponořte se do románu pro ženy, kde vás Skotsko přivítá ve své náruči a možná nejen to 😉 . 0 hodnocení Ďábel ve Skotsku 0. Pro hodnocení se přihlaste ne ... Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch | Kniha na Alza.cz ... . Ponořte se do románu pro ženy, kde vás Skotsko přivítá ve své náruči a možná nejen to 😉 . 0 hodnocení Ďábel ve Skotsku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. 1806, Skotsko: Divoký a nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství ... Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch. ... Tato e-kniha je dostupná ve formátech: ePUB Mobi pro Kindle. Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB. Romantika. Vydavatel: Baronet Vydáno: 2019 Série: Neobyčejní hrdinov é díl 3 ... E-kniha: Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je uprave...

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
5,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel ve Skotsku.pdf

POPIS

1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. Už je ale pozdě a když ho Ian za jeho podlost zapudí, s největší radostí opouští Skotsko navždy… 1816: Manželství s Ianem bylo pro Beccu něčím praktickým a logickým. Jakmile však Callum odplul do Ameriky, stýskalo se jí po jeho rošťáckém šarmu a chuti do života. Teď, po deseti letech, je Becca vdovou a do skotské vlasti se vrací velice proměněný Callum. Vzpomene si na jejich energický, ohnivý vztah, nebo jí zazlívá bratrovu nečekanou smrt? Tentokrát ani jeden z nich nemůže popírat žhavou přitažlivost, ale neshoří jejich srdce v plamenném žáru skandálu?

Chcete si přečíst knihu?Ďábel ve Skotsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Ďábel ve Skotsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY