Karla

Karla - Martin Františák | Replicamaglie.com

...sn't like fake people and girls who thinks that there are the only beautiful and sexy girls in the world ... Karla (2006) - Rotten Tomatoes ... . She can be bitchy sometimes and make some people who hate her fell like a shit. She is a girl who can always make you laugh and be there for you when you fell like shit. The name Karla is an American Baby Names baby name. In American Baby Names the meaning of the name Karla is: Numerology SoulUrge Number: 2 People with this name have a deep inner desire for love ... Vaša privatnost i osobni podaci su nam bitni. Sukladno novoj Općoj uredbi o zaštiti podataka ažu ... Karla Homolka - Wikipedia ... ... Vaša privatnost i osobni podaci su nam bitni. Sukladno novoj Općoj uredbi o zaštiti podataka ažurirali smo naša Pravila privatnosti.. Kako bi se osigurao ispravan rad ovih web-stranica, ponekad na vaše uređaje pohranjujemo male podatkovne datoteke poznate pod nazivom kolačići. Karla Kush, Actress: Telepathy. Slim and attractive 5'3" blonde Karla Kush was born on January 19, 1991 in Las Vegas, Nevada. Of mixed French, Swiss, and Austrian descent, Karla attended high school in both Las Vegas and Texas. Kush not only participated in theater in high school, but also was a figure skater for a year and a half. Karla lost her virginity at age fourteen. ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Františák
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Karla.pdf

POPIS

Jemná a přitom drsná hra "po noční směně" (jak zní podnázev) se odehrává v pochybném bistru na benzínce u starého Fügnera, kde se scházejí unavení lidé se svými tužbami a strachy. Špína každodennosti a prodejnosti kontrastuje s čistotou skla z nedaleké fabriky, kterou budou beztak brzy zavírat... Hlavní hrdinka Draha by chtěla zpět svoje dítě, tajemnou Karlu, s níž se během hry nikdy nesetkáme, stejně tak, jako ostatní touží po tom, aby neztratili práci. Příběh o čekání a hledání v sobě nese naději na štěstí a svým poetickým jazykem připomíná tu nejlepší tradici české dramatiky. Text původní české hry doprovází studie Marty Ljubkové o Františákově dramatické tvorbě a úvaha Jiřiny Šiklové. Vychází u příležitosti premiéry inscenace režiséra Jana Kačera (ND na scéně Divadla Kolowrat, 18. května 2012). Martin Františák (nar. 1974 ve Valašském Meziříčí) Režisér a dramatik, absolvent brněnské JAMU. Studoval obory výchovná dramatika, herectví a režie, kde byl žákem Arnošta Goldflama, jehož stále považuje za svého guru. Po absolutoriu nějakou dobu žil na horské samotě, k divadlu se posléze vrátil jako umělecký šéf a režisér brněnského Divadla Polárka, dnes je uměleckým šéfem ostravského Divadla Petra Bezruče, kde inscenoval svou hru Nevěsta. V Národním divadle byla v režii Michala Dočekala uvedena jeho hra Doma (2007). Jeho texty byly uvedeny též v rozhlase.

Chcete si přečíst knihu?Karla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Františák. Číst Karla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY