Ovace nevlídnosti

Ovace nevlídnosti - Sylva Lauerová | Replicamaglie.com

...í komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy ... Kniha Ovace nevlídnosti - Sylva Lauerová | knizniklub.cz ... . Související knihy ... Již sám paradoxní název Ovace nevlídnosti dává tušit směr a obsah veršů, které v sobě nesou bolestná a depresivní témata. Lauerová ve svých básních záměrně přehlíží povrchní světské náměty, objektem její poezie se stává lidská duše a jako již v první básnické sbírce Michael2007 v ní nacházíme ... Již sám paradoxní název Ovace nevlídnosti dává tušit směr a obsah veršů, které v sobě ... Vlídné Ovace nevlídnosti - Kultura21.cz ... ... Již sám paradoxní název Ovace nevlídnosti dává tušit směr a obsah veršů, které v sobě nesou bolestná a depresivní témata. Lauerová ve svých básních záměrně přehlíží povrchní světské náměty, objektem její poezie se stává lidská duše a jako již v první básnické sbírce Michael2007 v ní nacházíme ... Co znamená podstatné jméno ovace? Význam slova ovace ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, latiny a polštiny. Ovace nevlídnosti jako zpráva o autorce, tady a teď, tedy autobiografické ozvěny, náznaky životního bilancování, ale s nadějí na další, nové, to, co ještě přijde. Ve verších se odráží inspirace reálnými ději, událostmi. Malé příběhy. Tesklivé myšlenky. Bolestný povzdech. Ovace nevlídnosti Tato krásná stodvacetistránková publikace potěší srdce i oko nejen vyznavače básní, ale i obdivovatele umění. Sbírka nejnovější básnické tvorby autorky je výstižně a působivě doplněna plnobarevnými ilustracemi mladé talentované výtvarnice Moniky Sedlářové. Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Některá související slova standing ovation. Knihy Ovace nevlídnosti-- autor: Lauerová Sylva Mládí v hajzlu 9 - Povolení prudit-- autor: Payne C. D. Božská Florence-- autor: Rees Jasper Susan Boyle Když se plní sny-- autor: Montgomery Alice Sylva Lauerová: Ovace nevlídnosti (2012) Básnířka a spisovatelka Sylva Lauerová tvrdošíjně zachovává svou extrémní tvůrčí polaritu a po vydání komerčně úspěšného románu Jumaroro (léto roku 2011) se opět uzavírá do ulity vlastní básnické intimity ve sbírce Ovace nevlídnosti. Ovace nevlídnosti (poezie) Ovace nevlídnosti (poezie) Lauerová Sylva; s vlastnoručním podpisem autorky. umístění: vystaveno v galerii; Poptávka. Sdílet. Facebook; Twitter; E-mail; Vlídné rady jak na nejlepšího přítele autor: Suchel Viktor dopor. cena: 200 Kč naše cena: 178Kč...

INFORMACE

AUTOR
Sylva Lauerová
DIMENZE
5,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Ovace nevlídnosti.pdf

POPIS

Tato krásná stodvacetistránková publikace potěší srdce i oko nejen vyznavače básní, ale i obdivovatele umění. Sbírka autorčiny básnické tvorby je výstižně a působivě doplněna plnobarevnými ilustracemi mladé talentované výtvarnice Moniky Sedlářové. Tato rodačka z Jevíčka, v současnosti žijící v Anglii, vyjádřila emoce vyvolané básněmi prostřednictvím akvarelu, kterým spolu s dalšími tvůrčími technikami (olejomalba, grafika či fotografie) vyjadřuje své niterní prožitky. Již sám paradoxní název Ovace nevlídnosti dává tušit směr a obsah veršů, které v sobě nesou bolestná a depresivní témata. Lauerová ve svých básních záměrně přehlíží povrchní světské náměty, objektem její poezie se stává lidská duše a jako již v první básnické sbírce Michael2007 v ní nacházíme hluboký duchovní podtext.

Chcete si přečíst knihu?Ovace nevlídnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylva Lauerová. Číst Ovace nevlídnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY