Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna

Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Replicamaglie.com

...dý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty ... Misantrop: Zima v sousedství zlověka - MISANTROPOVA ČÍTÁRNA ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Porovnání cen asher neal hranice radu, srovnání cen asher neal hranice radu na portálu HLEDEJCENY.cz. > Stroj nekonečna ×-16% sleva. Kniha ... (román z Anotace ... V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království.cyklu Proměna) Z kategorií beletrie (266) sci-fi a fantasy ... Warhammer - Román o Tyrionovi a Teclisovi William King / Po ... Asher, Neal: Temná inteligence - iLiteratura.cz ... .cyklu Proměna) Z kategorií beletrie (266) sci-fi a fantasy ... Warhammer - Román o Tyrionovi a Teclisovi William King / Polaris (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. ... Stroj nekonečna [E-kniha] Román z cyklu Proměna Neal Asher / Polaris (2019) Ihned K dispozici pro okamžité stažení ... V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království. ... Šikmý kostel je výjimečně autentický a dokonale vystavěný román; ... Stroj nekonečna ... Thorvald Spear se probudil v nemocnici a zjistil, že byl vzkříšen z mrtvých. A co víc, zahynul ve válce lidí proti mimozemšťanům, která skončila už před sto lety. Když se ale zotaví ze svých prvních traumatických okamžiků, spatří ...

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna.pdf

POPIS

Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Brockle porušil svou dobrovolnou vazbu na vězeňské kosmické lodi Tyburn a v očekávání svého posledního výstupu se upgradoval tak, že je teď ještě mocnější a inteligentnější. Ve vesmírné stanici Místnost 101, obří válečné továrně, která vyrobila i Penny Royal, mezitím zápasí skupinka lidí, pradorů a válečných robotů o nadvládu. Situaci ještě zkomplikoval příchod žvatlokače známého pod jménem Spřádač, který je posledním živým zástupcem mocné mimozemské rasy Atheterů. Jaké je Atheterovo místo v komplikovaných plánech Penny Royal? Hrají pradorské a řádové síly této temné UI nevědomky do karet, nebo je to naopak? V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království.

Chcete si přečíst knihu?Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY