Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů

Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů - Martin Petlach | Replicamaglie.com

...ální ... Sudca v demokracii (Barak) 6. Správny poriadok a správny súdny poriadok ... Nakladatelství Togga | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Judikatúra (Milučký) 7. Obhajoba obvineného v prípravnom konaní (Čopko, Romža) 8. Organizácia súdov a prokuratúry SR (Čollák) 9. Repetitórium civilného procesného práva (Gešková, Smyčková, Zámožík) 10. Účastníci v poslední době pořádané Koalicí za čisté a spravedlivé volby v Malajsii budou čelit represivnímu státnímu aparátu, stejně jako zastrašujícímu protiopatření známému jako Red Shirts. Povolební vyjednávání v Ostravě a v Brně podle premiéra odpovídá volebním ... Malajsie - Wikipedie ... . Povolební vyjednávání v Ostravě a v Brně podle premiéra odpovídá volebním výsledkům. „Rádi bychom v příštích letech i ve městech, jako je Praha, posílili, ale musíme změnit způsob sestavování kandidátních listin, v řadě míst budeme muset vyměnit lídry, naše představitele tak, aby sociální demokracie v ... Volby a demokracie v Malajsii-- autor: Petlach Martin Austrálie země kontrastů-- autor: Šimánek Leoš Ryba Chyba-- autor: Wagnerová Magdalena, Netopil Zdeněk Láska je chyba v programe-- autor: Matkin Maxim E. Velká chyba - Doggerland I.-- autor: Adolfssonová Maria Lach J. Účast československých historiků na sjezdech ve Varšavě (1933) a v Curychu (1938) a na činnosti CISH. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis, Facultas Philosophica, Politologica. 2006....

INFORMACE

AUTOR
Martin Petlach
DIMENZE
8,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů.pdf

POPIS

Jak funguje demokracie v Malajsii? Tato monografie jako první v českém prostředí přináší rozsáhlou analýzu volebních a politických jevů odehrávajících se v malajsijské politice. Malajsie prošla do získání své nezávislosti v roce 1957 koloniální nadvládou Portugalska, Nizozemska a Velké Británie. V následujícím složitém období historického vývoje více než šedesátileté nezávislosti se autor zaměřuje na změny v chápání demokracie a naplňování jejích principů optikou ministerského předsedy, což doplňuje o soudobý pohled na politické hodnoty ze strany obyvatel. V rámci analýzy poukazuje kniha na proměny a nepravidelnosti ve volebních výsledcích, které jsou způsobené jak federativním členěním Malajsie, tak zároveň rasovým a náboženským rozložením napříč státy. Autor čtenáře provede nejen teoretickými podklady a charakteristikami volebních pravidel, nýbrž i reálným průběhem volebního procesu. Publikace se snaží přiblížit pestrost volební monarchie také českému publiku, protože Malajsie si s ohledem na zásadní specifika volební politiky, a to nejen v porovnání s Evropou, ale i se zbytkem Dálného východu, větší pozornost rozhodně zaslouží.

Chcete si přečíst knihu?Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Petlach. Číst Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY