Nové lidstvo v nás

Nové lidstvo v nás - Radomil Hradil | Replicamaglie.com

... o nákazu virem HIV, přičemž v jižní a východní Africe trpí nemocí AIDS 25 % populace ... Slovo | noveslovo.sk ... . Konec lidstva 5× jinak: Mizející voda a nebezpečné hry na boha (vyšlo 6. dubna) 8. Druhý plán Stvořitelů - dnešní lidstvo _____ Nové lidstvo 2. typu se dožívá krátkého věku, nemá běžně tvořivé schopnosti měnit a přetvářet svým vědomím hmotu a jeho počáteční duchovní vědomí je zá­měrně potlačeno. My lidé 2. typu jsme však získali něco navíc, co dávné lidstvo nemělo. Otevřený dop ... Lidstvo Pribeh o nas vsech 07 08 - YouTube ... . My lidé 2. typu jsme však získali něco navíc, co dávné lidstvo nemělo. Otevřený dopis - Nerůst: Nové kořeny pro ekonomiku. ... že lidstvo vstupuje do vývojové fáze, v níž je prostá evoluce velkým rizikem. Chce to nové, revoluční nápady. ... nakolik u nás platí mandát, který politik získá v regulérní přímé volbě, a nakolik je vítězství ve volbách jen drobnou formalitou, kterou ... AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla ... nebo o něm alespoň slyšel. Komu je pojem zcela cizí, pokusím se v krátkosti shrnout své setkání s tímto pojmem a rozmach sekty, než se dostaneme k jádru. ... U nás pro všechny vychází slunce. Čech zazářil v Silicon Valley: Lidstvo je na počátku nové pokrokové revoluce ROZHOVOR 12. 10. 2017 14:37 - Magazín autor: Marek Přibil. Ondřej Prokop (31) s kolegou Janem Říčařem (33) zaujali před pár dny počítačové experty v Silicon Valley. V této dokonalosti nachází člověk a stvoření své plné uskutečnění. Pán nás vede, krok za krokem, k novému stvoření. Když budeme následovat rady obsažené v poselství, budeme se stále více cítit naplněni jeho životem a budeme zakoušet štěstí, bez ohledu na obtíže, které naše lidstvo prochází. V blízkosti sa nachádza: zastávka autobusu. Cena:24000eur V cene je zahrnutý realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č: 0948 466 099. Maklér Katarína Gáborová. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Nová země + Nové paradigma (ohrazují se): „Zde u nás to není virtuální. Je to jen přirozené. Je tu naplnění. Jen tu nejsou ta dramata, na které jste asi zvyklí." Lidstvo + Stará země: „Tak 'dramata' je hodně slabý slovo pro to, co tu zažíváme. Podle mě je lidstvo nejprimitivnější civilizace ve vesmíru, ale není to nic špatného. Někteří si myslí, že Bůh nás k něčemu potřebuje a že v něho musíme věřit. Jenže to potom nemůže být Bohem, když něco potřebuje od někoho. Když nebudu věřit v nic, musím věřit i v Boha, protože … Číst více » Ta považuje za alarmující, že nás od katastrofy už nedělí minuty ale vteřiny. Nejdále bylo lidstvo od zkázy v roce 1991. Ručička byla od půlnoci 17 minut. V roce svého založení to potom bylo 7 minut. V roce 2018 to byly už pouhé 2 minuty. Nejblíže ke zkáze je lidstvo letos....

INFORMACE

AUTOR
Radomil Hradil
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové lidstvo v nás.pdf

POPIS

Stále více lidí vnímá, že se naše civilizace blíží k neblahým koncům. Drancujeme přírodu, vykořisťujeme jeden druhého, dochází k úpadku morálky, úplatní politici slouží zištným zájmům podnikatelů, korupce zasahuje zákonodárnou, výkonnou i soudní moc. V čem spočívají příčiny tohoto nedobrého stavu a zda existují východiska, řeší tato kniha. Vychází z toho, že příčiny tohoto systémového selhání civilizace spočívají v našem pokřiveném obrazu světa - východisko je tedy v jeho narovnání a uzdravení. Naše intelektuální vědomí musí učinit rozhodný krok k vnímání duchovní reality. Kniha podává srozumitelný návod, jak takové intuitivní vědomí rozvíjet a položit tím základy skutečně lidské společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Nové lidstvo v nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomil Hradil. Číst Nové lidstvo v nás Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY