Úspěšný chov ovcí

Úspěšný chov ovcí - Kai Haus | Replicamaglie.com

... Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené ... Úspěšný chov ovcí — Academia ... . Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. ... Kniha Úspěšný chov ovcí iba za 15,25 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Koupit Koupit eknihu. Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou. Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíben ... Kniha Úspěšný chov ovcí - Haus Kai | Dobré Knihy.cz ... . Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou. Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Pro chov ovcí v souladu s jejich potřebami je nezbytné dodržovat některé zásady. Ovce jsou ... Celoroční chov ovcí na pastvinách získává postupně na oblibě i u nás. Účelné je zachování přirozené ochrany vybudováním zimoviště s příkrmem a celoroční zajištění dostatku pitné vody. V zimě je nutné kvalitní krmení ad libidum a nižší zatížení pastviny (asi 0,6 VDJ/ha) Úspěšný chov ovcí. Kai Haus. Úspěšný chov ovcí. Značka: Víkend Výrobní číslo: 978-80-7433-257-9 EAN: 9788074332579 Náš kód: 694379 ... Kniha: Úspěšný chov ovcí(Kai Haus) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou. Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby... Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. S náležitou pozorností zvířat se chov ovcí doma a začínající chovatelé ovcí nezdá být obtížným zaměstnáním. Dobrá péče, dodržování pravidel chovu a krmení jistě povedou k vysoké produkci masa v prvním roce, získání chutného tučného mléka a domácí vlny. Úspěšný chov ovcí . Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem....

INFORMACE

AUTOR
Kai Haus
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšný chov ovcí.pdf

POPIS

Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodouOvce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování – a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Pro chov ovcí v souladu s jejich potřebami je nezbytné dodržovat některé zásady. Ovce jsou zvířata žijící ve stádech, a proto by jich mělo být ve skupině nejméně pět, aby byla spokojená a dobře prospívala. Dále se dočtete, jak chovat ovce v souladu s přírodou a potřebami druhu, o výběru vhodné pastviny a zřízení stáje, správném krmení, péči, udržení zdraví a dojení. Seznámíte se s produkty ovcí, jako je mléko, sýr, vlna, maso a kůže.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšný chov ovcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kai Haus. Číst Úspěšný chov ovcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY