Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu

Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu - Ivana Karásková | Replicamaglie.com

...íšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku ... Einhell tc js 80 | Sleviste.cz ... . Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu. KARÁSKOVÁ Ivana. Info: Triton, 2019 (1.) - brož., 136 str. EAN: 9788075537072 Zabil jsem tyrana - Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu - Ivana Karásková. Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného,... Zabil jsem tyrana Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu Karásková Ivana. Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, p ... Zabil jsem tyrana - Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu ... . Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku. Ke své smůle však vyženil těžce problematického tchána, s nímž se ženou sdíleli domek. Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku. Ke své smůle však vyženil těžce problematického tchána, s nímž se ženou sdíleli domek. Desítky let tyranovi ustupovali. Změnilo se to 16. března 2016. Zabil jsem tyrana . 9,81 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu . Ivana Karásková ... Objednávejte knihu Zabil jsem tyrana - Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zabil jsem tyrana. Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu Autorka: Ivana Karásko...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Karásková
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu.pdf

POPIS

Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku. Ke své smůle však vyženil těžce problematického tchána, s nímž se ženou sdíleli domek. Desítky let tyranovi ustupovali. Změnilo se to 16. března 2016. „Moje Hana se mi mezi vzlyky svěřila, že ji táta doma napadl. Hledal noviny, vyběhl do prvního patra, ječel jako šílenec. Svou dceru narval k radiátoru, koleno jí vrazil do břicha a oběma rukama ji začal rdousit. V poslední chvíli chytla nějakou sílu a zavolala ?tati?. On se pak trochu vzpamatoval a tlak povolil.“ Tyto řádky napsal dnes už sedmdesátiletý Antonín Pospíšil novinářce Ivaně Karáskové z břeclavské věznice, kde si odpykává třináctiletý trest za vraždu. V řadě dalších listů detailně vylíčil, jakému psychickému teroru byli doma vystaveni. Poté, co tchán zaútočil na svou dceru i fyzicky, se už senior neovládl. Zvolil ovšem nejhorší z možných řešení. „V mozku mi něco prasklo a já natáhl pistoli. Střelil jsem Ludvíka do spánku. V amoku, který mě pohltil, jsem nabil, přistoupil k němu z druhé strany a znovu střelil.“ Zápisky odsouzeného autorka doplnila o dokumenty ze soudu, výpovědi blízkých či názory odborníků. Tragický příběh obyčejné venkovské rodiny v obecnější rovině odhaluje příznačnou neschopnost postavit se domácímu násilí. Zároveň boří zažitou představu o tom, kdo je schopen zabít.

Chcete si přečíst knihu?Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Karásková. Číst Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY