Smrtící řeka

Smrtící řeka - Dervia McTiernan | Replicamaglie.com

...vá. Tento kriminální debut nás vtahuje do temného srdce Irska a pokládá si otázku, kdo nás ochrání, když veřejné orgány nemohou, nebo dokonce nechtějí ... Kniha: Smrtící řeka (Dervia McTiernan) | Martinus ... . Kniha: Smrtící řeka (Dervia McTiernan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Irsko, Galway, 1993 - mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Kupte knihu Smrtící řeka od Dervia McTiernan na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Cormac Reilly se chystá otevřít případ, na který nemohl dvacet let zapomenout ... Detektiv Cormac Reilly: Smrtící řeka - Dervla McTiernan ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Cormac Reilly se chystá otevřít případ, na který nemohl dvacet let zapomenout… První týden v práci má policista Cormac Reilly výjezd do starého venkovského domu, kde nachází dvě zamlklé, zanedbané děti, které na něj čekaly: patnáctiletou Maude a pětiletého Jacka. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Smrtící řeka. Kdo napsal knihu Smrtící řeka? Autorem je Dervla McTiernan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. 0 hodnocení Smrtící řeka 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Irsko, Galway, 1993 - mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté, zanedbané děti - patnáctiletá Maude a její pětiletý bratr Jack - na něj čekají v ... Smrtící řeka Dervia McTiernan. Skladem 5+ ks 333 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 66 Kč (17 %) Vložit do ......

INFORMACE

AUTOR
Dervia McTiernan
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtící řeka.pdf

POPIS

Irsko, Galway, 1993 – mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté, zanedbané děti – patnáctiletá Maude a její pětiletý bratr Jack – na něj čekají v polorozbořeném vesnickém domku. Nahoře leží jejich matka mrtvá.O dvacet let později se nad hladinu ledových černých vod řeky Corrib vynoří tělo. Zpočátku to vypadá jako jasný případ sebevraždy, ale pak je policejní vyšetřování a celá integrita policie zpochybněna. Cormac se ocitá zpátky u odloženého případu, který jej strašil celou jeho kariéru – co spojuje dvě úmrtí, které dělí dvacet let? Detektiv Reilly postupně odhaluje šokující tajemství a sám si není jistý, komu ze svých kolegů může i nadále věřit.Co se skutečně odehrálo v tom domku, kde se poprvé sešel s Maude a Jackem? Detektivní román Tajemství zatahuje čtenáře hluboko do temného srdce Irska a též klade otázku, kdo člověka ochrání, když autority nemohou – nebo nechtějí.Originální název knihy „The Ruin“ se pohybuje na dvou úrovních. V angličtině slovo „ruin“ znamená devastaci, zhoubu. Irský význam slova „rúin“ představuje „něco skrytého“. Oba významy se hodí na tuto vynikající detektivku plnou starých tajemství a napětí.

Chcete si přečíst knihu?Smrtící řeka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dervia McTiernan. Číst Smrtící řeka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY