Busny: Tam: Jedeme do Afriky

Busny: Tam: Jedeme do Afriky - Marika Dumková | Replicamaglie.com

...m - Jedeme do Afriky kniha od: Busny. 79 % 15 hodnocení ... Busny: Tam | Cestopisy ... ... Kniha Tam - Jedeme do Afriky je v. Právě čtených: 3x: Přečtených: 24x: Čtenářské výzvě ... V Gaborone plníme povinnosti a jedeme dva dny 853 km do Maunu, města u delty Okavanga. Cesta vede přes poušť Kalahari, je rovná, plochá, suchá a horká a projedeme na ní jen sedm zatáček. Setkáme se se čtyřmi VW syncry z Jižní Afriky, míří přes Namibii na Viktoriiny vodopády a část cesty mají stejnou, tak se domlouváme ... tam taky večeřel, ... Jedem do Afriky, jedeme do Zi ... RECENZE: TAM - Jedeme do Afriky | Busny | Zaostřeno na knihy ... ... tam taky večeřel, ... Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme někomu v žaludku. Busny, Marika Dumková ... Start your review of Tam: Jedeme do Afriky. Write a review. Aug 06, 2019 Marky rated it really liked it. Shelves: 2019, outside-my-comfort-zone. Do Afriky bych asi jet nechtěla a tenhle cestopis mě nepřesvědčil o opaku. Zato mě namotivoval k cestování a skvěle pobavil. Jedeme do Afriky. Na co všechno narazíte, když se roz...

INFORMACE

AUTOR
Marika Dumková
DIMENZE
6,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Tam: Jedeme do Afriky.pdf

POPIS

Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě. Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše.

Chcete si přečíst knihu?Busny: Tam: Jedeme do Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marika Dumková. Číst Busny: Tam: Jedeme do Afriky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY