Let na Měsíc

Let na Měsíc - Alan Dyer | Replicamaglie.com

...ident USA Mike Pence jménem administrativy Donalda Trumpa vyhlásil cíl dostat do pěti let Američany zpět na Měsíc ... Moon 50: Zpátky Na Měsíc ... . Za tímto účelem má Národní úřad pro letectví a vesmír nasadit veškeré dostupné prostředky. Na Měsíci chce vybudovat trvalou základnu. Záběry, jak sestupuje na Měsíc, se vysílají v televizi pro nejméně 600 milionů lidí na Zemi. Po 109 hodinách a 42 minutách od startu z mysu Canaveral a šest a půl hodiny po přistání lunárního modulu vstupuje Neil Armstrong jako první člověk v historii na Měsíc. Muskův let na Měsíc? Tento rok nikoliv V únoru loňského roku zakladatel společnosti SpaceX Elon Musk s velkou po ... Let na Měsíc / Countdown (1967) | ČSFD.cz ... . Muskův let na Měsíc? Tento rok nikoliv V únoru loňského roku zakladatel společnosti SpaceX Elon Musk s velkou pompou oznámil, že v roce 2018 se v jeho strojích lidé vrátí k Měsíci. Rok se s rokem sešel a marketingový kouzelník Musk z projektu couvá. Let na měsíc a zpět Rakety Úvod » Let na měsíc a zpět » Na měsíc, zpět -návod a vše okolo. Na měsíc, zpět -návod a vše okolo. 31. 1. 2012 V současné době v KSP většinu lidí láká letět na měsíc a ještě líp dostat se zpět. Základem je dobrá raketa. Při stavbě ......

INFORMACE

AUTOR
Alan Dyer
DIMENZE
11,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Let na Měsíc.pdf

POPIS

Měsíc vždy inspiroval k zahledění na oblohu. Odpradávna jej pozorovali příslušníci mnoha kultur po celém světě, používali ho k měření času a současně obdivovali jeho stále se opakující pohyb po obloze. Kladli si otázky, co je ten Měsíc vlastně zač? Jak je možné, že může měnit pravidelně svůj tvar, mizet a zase se objevovat? Není Měsíc domovem bohů? Je v lidských silách se jednoho dne k Měsíci vydat a kráčet po jeho povrchu? Prožijte příběh, kdy se cesta na Měsíc stala neuvěřitelnou skutečností. Příběh dobrodružné pouti naplánované a uskutečněné lidmi naší doby. Příběh letu kosmické lodi Apollo k Měsíci. Na osmdesáti bohatě ilustrovaných stranách shrnuje důležité informace o cestě astronautů, vesmírných závodech, celém programu Apollo, raketách, kosmických lodích a také o budoucích plánech na osídlení našeho nejbližšího vesmírného souseda.

Chcete si přečíst knihu?Let na Měsíc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Dyer. Číst Let na Měsíc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY