Tak chladná řeka

Tak chladná řeka - Michael Koryta | Replicamaglie.com

... knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Tak chladná řeka je více fantaskním dobrodružným thrillerem v nejlepším duchu seriálu Městečko Twin Peaks, než moderní drsnou školou, jakou se autor dosud na českém trhu prezentoval ... Tak chladná řeka (Michael Koryta) | Aukro ... . Má své neoddiskutovatelné kouzlo a stojí za přečtení všema deseti, byť autor zdaleka nevyužil potenciál, který ústřední motiv nabízel. Kniha: Tak chladná řeka (Michael Koryta). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tak chladná řeka je psychothriller s prvky nadpřirozena. Děj neuhání nijak závratným tempem, plyne spíše pomalu jako řeka ve svém dolním toku. Děj ... Tak chladná řeka / komentáře --- PITAVAL - databáze ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tak chladná řeka je psychothriller s prvky nadpřirozena. Děj neuhání nijak závratným tempem, plyne spíše pomalu jako řeka ve svém dolním toku. Děj je zpomalován popisy okolí, které jsou sice časté, ale rozhodně nenudí. Napětí postupně graduje, až vyvrcholí doslova v bouři. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Název: Tak chladná řeka Autor: Michael Koryta Vydání: 1. Rok vydání: 2012 Nakladatel: KK Počet stran: 448 Vazba: tvrdá s obálkou Stav: výborný viz.foto Tak chladná řeka (Michael Koryta) Autor je znám díky svým detektivkám drsné školy. Tento nový román je sice o pátrání, objeví se v něm i soukromý detektiv a pár mrtvol, detektivka to však není. Koryta vkročil do vod mysteriózního žánru s knihou, v níž hrají prim temné síly jedné minerálky… Tak chladná řeka. 2012 · Knižní klub. 978-80-242-3525-7. Tak chladná řeka · ekniha. Autor a jeho další knihy. Michael Koryta americká, 1982. Kdo mi jde po krku 2018; Asagaj / Italské lekce / Temnější než noc / Spolek přátel krásné literatury a bramborových kol ... Tak chladná řeka Autor: Koryta, Michael Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024235257 ISBN: 978-80-242-3525-7 Originál: So Cold the River Překlad: Hanzlíková, Ludmila Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry:...

INFORMACE

AUTOR
Michael Koryta
DIMENZE
4,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak chladná řeka.pdf

POPIS

Nadějný, ale neúspěšný filmař Eric Shaw má natočit dokument o miliardáři Campbellu Bradfordovi, jehož dětství a mládí v zapadlém lázeňském městečku v Indianě halí tajemství. Jediným vodítkem je stará láhev místní minerálky. Po příchodu do West Badenu začnou Erika pronásledovat vize minulosti, výpadky vědomí a prudká závislost na obsahu záhadné láhve, ze které se ze zvědavosti napil. Zároveň si znepřátelí posledního Bradfordova potomka Josiaha… a městečko záhy zasáhne ničivé tornádo. Gradující psychothriller se sugestivní atmosférou, hororovými prvky a zápletkou na hraně paranormálna nezapře inspiraci klasikem žánru Stephenem Kingem – spíše než na potoky krve však sází na plíživý děs ze zla, jenž se skrývá v hlubinách lidské duše.

Chcete si přečíst knihu?Tak chladná řeka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Koryta. Číst Tak chladná řeka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY