Vražedná čísla

Vražedná čísla - John Verdon | Replicamaglie.com

... inspirovaný současnými případy, popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů ... VRAŽEDNÁ ČÍSLA (Numb3rs) - Numb3rs online ... . Hlavní postavou je agent FBI, který přizve svého mladšího bratra ... Přehled dílů seriálu Vražedná čísla na SerialZone (anglicky) Přehled dílů seriálu Vražedná čísla v Internet Movie Database (anglicky) Přehled dílů seriálu Vražedná čísla na TV.com Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Vražedná čísla - Numb3rs. Numb3rs Typ: seriál Motto: přidej motto Žánr: thri ... Vražedná čísla / Numb3rs (TV seriál) (2005) | ČSFD.cz ... .com Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Vražedná čísla - Numb3rs. Numb3rs Typ: seriál Motto: přidej motto Žánr: thriller, drama, mystery, kriminální GZTGM 4B 2014 Movie night - Vražedná čísla - Duration: 0:50. Sund3rph0n 164 views. 0:50. Numb3rs: Charlie taking a Polygraph Test - Duration: 3:35. jinnyquest Recommended for you. Seriál Numb3rs online - Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho brata, matematického génia Charlesa, aby pomohol FBI vyriešiť matematickými postupmi rôznu škálu zločinov. Seriál Vražedná čísla online ke shlédnutí na sosac.tv. Matematiku používáme každý den. Tento seriál, inspirovaný současnými případy, popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů. Vražedná čísla (TV seriál) Vražedný chat (S03E11) Projekt Brutus (S03E10) Ochr...

INFORMACE

AUTOR
John Verdon
DIMENZE
9,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedná čísla.pdf

POPIS

Jednoho dne se v poště objeví posměšný dopis končící výzvou: „Vidíš, jak dobře znám tvá tajemství – mysli si číslo.“ Ti, kdo výzvy uposlechnou, brzy zjistí, že autor dopisu velmi přesně odhadl jejich náhodnou volbu. Pro Davea Gurneye, zkušeného vyšetřovatele oddělení vražd newyorské policie, který nedávno odešel do penze a chystá se na severu státu New York začít se svou manželkou Madeleine nový život, tyto dopisy znamenají zprvu cosi podivného, zajímavou hádanku, ta však vzápětí spustí pátrání po sériovém vrahovi. Gurney je k vyšetřování přizván jako „poradce“ a brzy dosáhne průlomu, který místní policii ohromí. S každým krokem protivníka obdařeného takřka jasnovideckými schopnostmi Gurneyovi připadá, že ho začíná dohánět jeho tragická minulost, jeho manželství se dostává k nebezpečné propasti, a nakonec ho ovládne temný, chladný pocit, že narazil na nepřítele, jehož nelze zastavit.

Chcete si přečíst knihu?Vražedná čísla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Verdon. Číst Vražedná čísla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY