Islám & islamismus v České republice

Islám & islamismus v České republice - Lukáš Lhoťan | Replicamaglie.com

...lice" je důležitější, než se na první pohled zdá být ... Islám & islamismus v České republice - Lhoťan Lukáš ... ... . Po dlouhé době, ne-li vůbec poprvé, poukazuje na stinné stránky české muslimské komunity, které je Lhoťan sám členem. O to je jeho svědectví cennější. O islámu vycházely dosud jen nekritické práce českých arabistů a orientalistů, vyprávění o… Martin Konvička Je to měsíc, co jsme se sešli na první velké demonstraci hnutí Islám v České republice nechceme před starodávným sídlem českých králů. Pražskou akci jsme svolali ... Bývalý muslim a autor kni ... IVČRN České Budějovice - Home | Facebook ... . Pražskou akci jsme svolali ... Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of ... Islám a islamismus v České republice. Lukáš Lhoťan. Tato kniha je důležitou pomůckou pro každého, kdo se snaží získat faktické informace o historii, vývoji a výkladech islámu, jenž se v české komunitě muslimů šíří. Kniha: Islám a islamismus v České republice Autor: Lukáš Lhoťan - Tato kniha je důležitou pomůckou pro každého, kdo se snaží získat faktické informace o historii, vývoji a výkladech islámu, jenž se v české komunitě muslimů šíří. Islám v České republice chceme. 748 likes. Islám v České republice chceme! Řekni ano pronikání islámu do České republiky! Braň svobodu vyznání a prolínání kultur. IVČRN České Budějovice, České Budějovice. 1,239 likes · 40 talking about this. Islám v České republice nechceme České Budějovice Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu. Název: Islám a islamismus v České republice Islám a islamismus v České republice. Anotace. Tato kniha je důležitou pomůckou pro každého, kdo se snaží získat faktické informace o historii, vývoji a výkladech islámu, jenž se v české komunitě muslimů šíří. Doteď bohužel nebyla na českém knižním trhu dostupná žádná jiná kniha, která by mapovala českou ... Islám & islamismus v České republice 126 CZK Nov ... Součástí textu je také doslov, v němž autor rozebírá hlavní kontroverze kolem působení islamismu v České republice od prvního vydání této knihy, postupující islamizaci a možné problémy s prudce narůstající populací českých muslimů ovlivněných islamismem. Lukáš Lhoťan je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice, Ježíš ...

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Lhoťan
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Islám & islamismus v České republice.pdf

POPIS

Předkládaná publikace přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize je popsán vývoj muslimské komunity na našem území, vnitřní konflikty a problémy s nedodržováním českých zákonu ze strany některých muslimských organizací. Podklady se staly nejen dokumenty a texty vydané samotnými muslimy, ale i analýzy a komentáře předních odborníků na problematiku islamismu a islámu. Součástí textu je také doslov, v němž autor rozebírá hlavní kontroverze kolem působení islamismu v České republice od prvního vydání této knihy, postupující islamizaci a možné problémy s prudce narůstající populací českých muslimů ovlivněných islamismem.

Chcete si přečíst knihu?Islám & islamismus v České republice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Lhoťan. Číst Islám & islamismus v České republice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY