Lovec: Krycí jméno Tesseract

Lovec: Krycí jméno Tesseract - Tom Wood | Replicamaglie.com

... je v. Přečtených: 42x: Čtenářské výzvě ... Krycí jméno TESSERACT alternativy - Heureka.cz ... ... Krycí jméno Tesseract - Lovec Prodej skončil. 5,0 Hodnotili 3 uživatelé 5 3x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Zapomeňte na Šakala. Zapomeňte na Viktora „Čističe" Seznamte se s Tesseractem! Někdo se živí lovem lidí. Jenže jiní loví zase jeho… E-kniha: Krycí jméno Tesseract: Lovec - Tom Wood. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nad ... KRYCI JMENO TESSERACT LOVEC DEF - 448.indd 1 30.5.2012 11 ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Lovec Krycí jméno Tesseract. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce ...

INFORMACE

AUTOR
Tom Wood
DIMENZE
6,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec: Krycí jméno Tesseract.pdf

POPIS

Je to nájemný vrah - muž bez minulosti a bez příjmení. Když se však jeho mise v Paříži tragicky zvrtne, Tesseract se náhle jako vypálená střela řítí přes čtyři kontinenty. Společnost mu přitom dělá jistá mladá dáma, příliš krásná, než aby se jí dalo věřit, a oba mají v patách nepřátele příliš mocné, než aby se jim dalo utéct. Příběh je nabitý napětím, sexappealem a smrští dech beroucích akcí. Mistři svého řemesla nedávají svůj život lacino, ať už jsou to zločinci nebo agenti ruských výzvědných služeb. Když jde o ztracený arsenál, který by mohl zničit svět, je možné úplně všechno. Kdo je tu padouch a kdo hrdina?

Chcete si přečíst knihu?Lovec: Krycí jméno Tesseract ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Wood. Číst Lovec: Krycí jméno Tesseract Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY