Major Tom a modrý anděl

Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett | Replicamaglie.com

...h důvodů. Major Tom a modrý anděl David M ... Services | Modrý anděl ... . Barnett. Skladem 5+ ks 279 Kč Běžná cena 369 K č. Ušetříte 90 Kč (24 %) Vložit do ... Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett Medvěd a Slavík - Katherine Arden Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě - Silvia Araziová Matčina hra - Sandie Jonesová Myslela jsem, že tě znám - Penny Hancocková Mlsný ježek Toník - Andrea Reitmeyerová Madony z Leningradu - Debra Dean Mapa kostí - Jane Yolen V duchu předešlého bestselleru Major Tom a modrý anděl nás ve svém druhém románu David M. Barnett seznamuje s neobvyklými postavami, ... Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett | KOSMAS.cz ... ... . Barnett seznamuje s neobvyklými postavami, které je těžké si nezamilovat. V této knize sledujeme osud dvacetileté Jenny, která se během studií rozhodne ubytovat se na Sunset Promenade, z finančních důvodů. Calling Major Tom (Audible Audio) Published January 26th 2017 by Orion Publishing unabridged edition, Audible Audio, 12 pages Author(s): ... Major Tom a Modrý Anděl (Hardcover) Published 2019 by Pavel Dobrovský - BETA Hardcover, 493 pages Author(s): David M. Barnett. ISBN13: ... V duchu předešlého bestselleru Major Tom a modrý anděl nás ve svém druhém románu David M. Barnett seznamuje s neobvyklými postavami, které je těžké si nezamilovat. V této knize sledujeme osud dvacetileté Jenny, která se během studií rozhodne ubytovat se na Sunset Promenade, z finančních důvodů....

INFORMACE

AUTOR
David M. Barnett
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Major Tom a modrý anděl.pdf

POPIS

Thomasi Majorovi připadá jeho život nudný a fádní, a jakmile se mu naskytne příležitost opustit Zemi, chopí se jí. V den, kdy zemře David Bowie, se z Thomase stane astronaut major Tom, první člověk, který se vydal na Mars. Vzdaluje se Zemi a užívá si tolik vytouženou samotu. Ale „náhodou“ se jeho osud protkne s životy členů rodiny Ormerodových a Thomas poznává maličkou šedovlasou Gladys a její vnoučata, patnáctiletou starostlivou Ellie a desetiletého Jamese, malého nadějného vědce. A tím se pro majora Toma úplně všechno změní. Otevírá se před ním lidský příběh plný nečekaných zvratů, humoru, lásky a odpouštění.

Chcete si přečíst knihu?Major Tom a modrý anděl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David M. Barnett. Číst Major Tom a modrý anděl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY