Management chronických ran

Management chronických ran - Edita Hlinková, | Replicamaglie.com

...ých ran výstižně vyjadřuje, u nás již běžně používaný pojem „wound management", který zahrnuje další ná-zvy - wound care a wound healing ... Management chronických ran - Hlinková Edita, Nemcová Jana ... ... . Wound management se opírá o následující základní principy: Určení příčiny rány Zhodnocení rány Management chronických ran Hlinková Edita, Nemcová Jana, Miertová Michaela, kolektív autorov. Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zař ... Management chronických ran - kolektív a | Elektronická ... ... . Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb ... Hledáte Management chronických ran od kolektiv a,Edita Hlinková,Jana Nemcová,Edward Huľo? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Management bolesti; Parkinsonova choroba ... Gelující účinek vytváří optimální prostředí pro hojení ran a tím minimalizuje riziko infekce. Prohlédněte si naše produktové stránky a dozvíte se víc o tom, jak jsme použili technologii Hydrofiber® k vytvoření nové generace krytí....

INFORMACE

AUTOR
Edita Hlinková,
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Management chronických ran.pdf

POPIS

Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, diagnostiky, terapie až po konkrétní typy ran, jejich průběžné posuzování a následný management péče. Konkrétní nehojící se rány, které jsou v monografii zahrnuty, jsou dekubity, ulcus cruris, syndrom diabetické nohy, maligní a sororigenní (způsobené sestrou) rány.Informace k nehojícím se ranám nereflektují jen tělesné projevy ran, ale i dopad na bolest, psychické prožívání a sociální fungování pacienta a jeho rodiny. Významnou oblastí u vybraných typů ran je výběr vhodných intervencí, s využíváním nejmodernějších ošetřovatelských postupů a terapie. Autoři vycházeli převážně ze zahraniční odborné literatury, praxe založené na důkazech a z vlastních zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Management chronických ran ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edita Hlinková,. Číst Management chronických ran Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY