Terapie tancem: Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii

Terapie tancem: Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii - Jaroslava Dosedlová | Replicamaglie.com

...rka: jaroslava dosedlovÁ vydala grada pulishing a ... Kniha: Terapie tancem - Role tance v dějinách lidstva a v ... ... .s.,praha 2012 mĚkkÁ vazba 184 stran ČeskÉ vydÁnÍ i. isbn 978-80-247-3711-9 stav knihy je vÝbornÝ jako novÝ a cena podle dohody.... terapie tancem,role tance v dĚjinÁch lidstva a vsouČasnÉ psychoterapii 2012. nabídka praha dohodou. terapie tancem role tance v dĚjinÁch lidstva a v souČasnÉ psychoterapii autorka : jaroslava dosedlovÁ vydala grada publishing a.s , praha 2012 mĚkkÁ vazba 184 stran ČeskÉ vy ... Kniha: Terapie tancem ... .s , praha 2012 mĚkkÁ vazba 184 stran ČeskÉ vydÁnÍ 1. Terapie tancem : role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii. Vyd. 1. Praha: Grada Publishing, 2012. 184 s. Psyché. ... Jaroslava a Stanislava KUČEROVÁ. Lidské tělo v dějinách evropského myšlení a současné psychologii. In Sborník prací filozofické fakulty brněnské univerzity, ... Psychoterapie na Martinus.cz. Nakupujte E-knihy online. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %. - v rodině bez otce hraje matka nejen svoji roli, ale také roli partnera (otce) - řeší se např. pomocí filmů (1) Studie zabývající se účinností Vogel, P., & Kenes, O. C hanges after PBSP Group Therapy Changes in Symptoms , Interpersonal Problems and Self-Concepts after Participation in Pesso Boyden System Psychomotor Group Therapy • Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii Kdy a proč začal člověk tančit? Jakou roli měl tanec v historii lidstva a jakou má dnes......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Dosedlová
DIMENZE
8,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Terapie tancem: Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii.pdf

POPIS

Kdy a proč začal člověk tančit? Jakou roli měl tanec v historii lidstva a jakou má dnes? Má léčivé účinky? Čím je vymezena taneční terapie a její soudobé proudy? Jaké terapeutické faktory jsou společné pro taneční terapii a další somaticky orientované terapeutické směry? To jsou základní otázky, které si autorka klade a na něž také odpovídá. Monografie se v úvodu věnuje společenské roli tance a tanečních rituálů od pravěku až do novověku, dále představuje vybrané formy a techniky taneční terapie včetně jejich teoretického zázemí a hledá styčné body mezi tanečně-pohybovou terapií a jinými terapeutickými směry. Závěrečná část zasazuje tanečně-pohybovou terapii do systému psychoterapeutických směrů, které využívají k léčbě umění. Odborná, přitom však čtivá publikace osloví psychology, psychoterapeuty, psychiatry, pedagogy, speciální pedagogy, taneční profesionály, studenty těchto oborů i všechny milovníky tance.

Chcete si přečíst knihu?Terapie tancem: Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Dosedlová. Číst Terapie tancem: Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY