Apple: cesta k mobilům

Apple: cesta k mobilům - Patrick Zandl | Replicamaglie.com

...ky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 Apple: cesta k mobilům Prodej skončil ... Patrick Zandl: Apple, cesta k mobilům ... . 4,4 Hodnotilo 6 uživatelů 5 3x. 4 2x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 83 % zákazníků doporučuje. Kniha se zaobírá přelomovými technologiemi, se kterými Apple přišel na trh. Dívá se do pozadí, proč vznikly, jak vznikly a jak ovlivnily trh. Kniha: Apple: cesta k mobilům (Patrick Zandl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny inf ... Apple: Cesta k mobilům by Patrick Zandl ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Apple: cesta k mobilům, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Apple: cesta k mobilům. Apple: cesta k mobilům od 190 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. E-kniha: Apple: cesta k mobilům - Patrick Zandl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Buďte první, kdo ohodnotí "Apple: Cesta k mobilům" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informa...

INFORMACE

AUTOR
Patrick Zandl
DIMENZE
11,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Apple: cesta k mobilům.pdf

POPIS

Patrick Zandl je odborníkem přes IT a telekomunikace, píše čtivě a brilantně argumentuje. Materiály o Jobsovi mají tendenci ho pouze adorovat, Zandl poskytuje objektivnější pohled. Pojetí příběhu od počítačů k mobilům je originální. Není to tak dávná historie a člověk už stačil dost zapomenout či se nechat přesvědčit, že to bylo jinak. Je dobré si s odstupem, byť nepatrným, připomenout, jak to bylo. Kvalita provedení elektronická verze je na pár facek a vrácení peněz, ale prý už to opravili.

Chcete si přečíst knihu?Apple: cesta k mobilům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Zandl. Číst Apple: cesta k mobilům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY