Malování budoucnosti: Příběhy každodenní magie

Malování budoucnosti: Příběhy každodenní magie - Louise Hay, | Replicamaglie.com

...ve své hosty, aby si s nimi povídal o světě, technologiích a budoucnosti ... PDF 7 v Praze | 45 v ČR čtení na léto a na prázdniny ... . Co byste dělali, kdyby vám v telefonu zbývalo jen poslední procento baterie? Malování budoucnosti Luisa Hay příběhy každo-denní magie cena: 158,-Portobello Ruth Rendellová psychologická detektivka z londýnské čtvrti Notting Hill VYŠEHRAD rendellováruth PORTOBELLO cena 298,-Noční cirkus Erin Mongerster-nová souboj dvou kou-zelníků v magic-kém cirkusu cena: 299,-cena: 249,-Kapitán Tomáš Ujfaluši ... KNIHY / FANTASY. Tato kategorie obsahuje několik žánrů fantasy - klas ... Kniha: Malování budoucnosti (Louise L. Hay a Lynn Lauber ... ... ... KNIHY / FANTASY. Tato kategorie obsahuje několik žánrů fantasy - klasické fantasy - příběhy jsou protkány magií a hrdiny a příběhy s pradávnými či kouzelnými nebo mýtickými rasami, neobsahují žádné moderní technologie ani nejsou zasazeny do současnosti či budoucnosti - typickým vzorkem je Conan či Hobit, ságy o Drizztovi atp. Příběhy snění nesou pravdu z minulosti, spolu s kódem práva, který funguje v přítomnosti a spojuje tak minulost s darem rozhodnoutí o budoucnosti. Každý příběh patří k dlouhému komplexnímu příběhu. Některé příběhy snění diskutují o důsledkách našeho současného života v našem životě příštím. Ivu Hüttnerovou asi není třeba představovat. Její tvář je známá z televizních pořadů Domácí štěstí nebo Barvy života, její jméno se nám vybaví ihned při pohledu na půvabné obrázky s motivy minulého a předminulého století, a v neposlední řadě se s ní můžeme setkat i prostřednictvím televizní obrazovky v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Thomas Rogall sestavil jednoduchý každodenní program, který můžete praktikovat kdekoli a který vám pomůže v prevenci proti bolavým zádům či patním ostruhám. Kniha obsahuje přehledné fotografie a jasná schémata pro jednotlivé cviky a metody, včetně tejpování a masáží. Pro Japonce jsou každodenní záležitostí, ale nám nad nimi občas zůstává rozum stát. ... magie, hrdinové i epické výpravy. ... Redaktor ábíčka Pavel Dobrovský představí technologické koncepty budoucnosti, které působí jako sci-fi, ale stanou se skutečností. Kouzelné časy Jody Bergsma Paráda! Byla jsem překvapena, jak přesně karty odpovídají a jak skvěle působí na intuici, kdy ještě mnoho dalších informací přišlo k samotné kartě a byla to trefa do černého. Dreamtime, nebo dreaming znamená v překladu "snění" a jedná se o pouze přibližný překlad domorodého pojetí tohoto slova. Angličtina nemá pro toto slovo odpovídající ekvivalent.U Aboriginců má každý kmen pro zmýněný pojem jiný výklad, například Pitjantjatjara lidé používají termín Tjukurpa, Arrernte , lidé Adnyamathanha používá slovo Nguthuna... a tak dále....

INFORMACE

AUTOR
Louise Hay,
DIMENZE
4,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Malování budoucnosti: Příběhy každodenní magie.pdf

POPIS

Novela známé autorky Louise Hay, která se zabývá zejména pozitivním způsobem myšlení a sebeléčbou, a Lynn Lauber. Rozsahem nevelká kniha je vlastně výpovědí o síle pozitivních myšlenkových vzorců, o tom, že kladný a milující přístup k životu ovlivní vaši budoucnost, a o destruktivní povaze negativního myšlení. Autorka to vše ilustruje na příběhu mladé kouzelné dívky Lupe Saldanové, která pochází z Mexika, ale žije v San Francisku se svými prarodiči, a zahořklého slepého, kdysi slavného malíře Jonathana Langleyho, kterému Lupe pomáhá s domácností. Těžko byste hledali dvě tak rozdílné osobnosti, a přesto můžeme sledovat jejich pozvolné sbližování. A jak to všechno dopadne? Nechte se překvapit.

Chcete si přečíst knihu?Malování budoucnosti: Příběhy každodenní magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise Hay,. Číst Malování budoucnosti: Příběhy každodenní magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY