Obrat k lepšímu: Nalezení skrytých příležitostí v životě

Obrat k lepšímu: Nalezení skrytých příležitostí v životě - Adam J. Jackson | Replicamaglie.com

...atečnosti a nedocenění, ale to hlavně v první polovině roku, ve druhé polovině už by měli mít spoustu věcí doladěno, měl by nastat obrat k lepšímu ... Blog - Feng Shui Studio - Tomáš Ondrák ... . Záleží, jak na tom zapracují, jak se k tomu postaví. V takovém případě ovšem již přestávají být výchovou či vedením a stávají se pouze manipulací. Z doposud uvedeného by se zdálo, že manipulace je vždy (ze strany manipulátora) činností vědomou, záměrnou, úmyslnou. Většinou tomu tak skutečně je, ale jak už tomu v životě bývá, nic není pouze „buď a nebo". Byla to úžasná silvestrovská noc, kdy se spojily moje ... Jak se v těžkých časech neztratit: lekce života ... ... . Většinou tomu tak skutečně je, ale jak už tomu v životě bývá, nic není pouze „buď a nebo". Byla to úžasná silvestrovská noc, kdy se spojily moje odpolední myšlenky na seminář pro začínající podnikatele a myšlenky z knížky „Obrat k lepšímu" o hledání příležitostí. A současně s tím začaly vznikat první řádky této druhé knížky o chytré a podnikavé Marušce s názvem Líheň podnikatelských nápadů. Někdy procházíme nejtěžšími věcmi v životě, abychom byli silnější, chytřejší a odvážnější. Nikdo nemá život bez ztráty milovaného člověka, nebo něco, co podle jejich názoru mělo trvat navždy. V důsledku toho jsme díky těmto ztrátám zesílili, protože nám otevřeli nové příležitosti pro štěstí, úspěch a osobní růst. Vaším úkolem na rok 2018 je víc věřit v život. Ryby mají tendence propadat smutku, chmurům a být melancholičtí. Rok 2018 vás má posilnit, utvrdit v tom, že vaše sny jste schopní realizovat. Jen musíte věřit především v sobě a také v to, že život má své cykly, kdy se střídá dnem s nocí, zlé s dobrým. Červenec by měl být pro většinu znamení dobrým měsícem, ne však bez jistého napětí. Může docházet ke konfliktům, ale také ke škodám způsobeným přírodními vlivy. Berani, Raci a Kozorohové můžou být pod větším tlakem než obvykle. I ti však můžou v průběhu měsíce očekávat obrat k lepšímu. Červenec bude zkrátka vzrušujícím měsícem, který nenechá ... Pasivně agresivní jedinci mají tendence vyhýbat se obecně, v životě, přímým emocionálním projevům a nepřipouštějí jakékoli projevy hněvu - jak u sebe, tak i u okolí. Nechtějí nebo se bojí připustit, že přímá konfrontace může mnohem lépe přispět k nalezení řešení. Čára osudu přerušovaná vícekrát uprostřed dlaně nevěstí nic dobrého. Je to znamení, že v životě nebude moc příležitostí k radosti. Zdvojení čáry osudu na konci je dobré znamení, neboť předpovídá klidné a bezstarostné stáří. Vystupující větve z čáry osudu směřující nahoru zna...

INFORMACE

AUTOR
Adam J. Jackson
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrat k lepšímu: Nalezení skrytých příležitostí v životě.pdf

POPIS

Kniha vypráví o tom, jak lze v neštěstí, smůle a špatných situacích objevit skryté výhody a vytěžit z nich maximum. Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré. Cesty osudu nezřídka vedou přes překážky a zdánlivý neúspěch nás nejednou dovede přesně k tomu, co odpovídá nejtajnějším přáním naší duše a našemu nejvyššímu štěstí. Na základě mnoha skutečných příběhů slavných osobností i méně známých lidí autor zkoumá, jak jsou krize, rány osudu a neúspěchy propojeny s faktem, že zároveň s nimi se objeví vždy zcela jiné možnosti; jakými způsoby nás život vede ke změně a růstu.

Chcete si přečíst knihu?Obrat k lepšímu: Nalezení skrytých příležitostí v životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam J. Jackson. Číst Obrat k lepšímu: Nalezení skrytých příležitostí v životě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY