Carl Ransom Rogers a jeho teorie

Carl Ransom Rogers a jeho teorie - Ladislav Nykl | Replicamaglie.com

...ychoterapeut, profesor na univerzitách Ohiu, Chicagu a Wisconsinu ... Carl Ransom Rogers ~ Osobnosti / Životopisy - Referáty ... ... .Spolu s Abrahamem Maslowem patřil mezi nejvýznamnější představitele humanistické psychologie.Byl 6. nejcitovanějším psychologem 20. století.. Prosazoval „na osobu zaměřenou terapii" (angl. 18 / Carl Ransom Rogers a jeho teorie Carl Rogers vymezil podmínky procesu tohoto růstu v terapii a podložil je rozsáhlou teoretickou základnou. Na straně terapeuta deklaruje pouze tři nezbytné a zároveň ... Carl Ransom Rogers a jeho prínos pre psychologickú a ... ... . Na straně terapeuta deklaruje pouze tři nezbytné a zároveň dostačující podmínky, aniž by terapeutický vztah diferencoval vzhledem k psychickým problémům, tedy zahrnul (tehdejší ... Carl Ransom Rogers a jeho teorie Publikace předkládá souhrnný obraz teorií nejvlivnějšího amerického psychologa humanistického směru ve 20. století Carla Ransoma Rogerse. Jednotlivé statě jsou... CARL RANSOM ROGERS A JEHO TEORIE Přístup zaměřený na člověka TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Nykl
DIMENZE
6,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Carl Ransom Rogers a jeho teorie.pdf

POPIS

Publikace předkládá souhrnný obraz teorií nejvlivnějšího amerického psychologa humanistického směru ve 20. století Carla Ransoma Rogerse. Jednotlivé statě jsou doplněny o vlastní autorovy teoretické a praktické poznatky s mnoha příklady, a to jak na poli individuální terapie, tak i skupinové práce v terapii, ve výuce a v encounterových skupinách. Kniha se zaměřuje též na rozvoj přístupu zaměřeného na člověka v rodinném, školním a dalším prostředí, přibližuje jej všem zainteresovaným čtenářům a poskytuje užitečné impulzy k vylepšení našich každodenních mezilidských vztahů.

Chcete si přečíst knihu?Carl Ransom Rogers a jeho teorie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Nykl. Číst Carl Ransom Rogers a jeho teorie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY