Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké

Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké - Tomáš Novák | Replicamaglie.com

...olismu by se dalo říci, že začíná jako pracovitost a končí jako choroba ... Drogy a závislosti - InternetPoradna ... . Práce jako droga Příručka pro workoholiky a jejich blízké ... je kniha Práce jako droga určená právě pro vás. ... Místo nich nabízí skutečná řešení pro workoholiky a jejich rodiny, ale i pro ty, kterým tato závislost zatím jen hrozí. Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké O workoholismu by se dalo říci, že začíná jako pracovitost a končí jako choroba. Pokud touto chorobou trpíte nebo vás teprve začíná ohrožovat, kniha Pr ... Práce jako droga (Tomáš Novák) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Pokud touto chorobou trpíte nebo vás teprve začíná ohrožovat, kniha Práce jako droga vám nabízí návod, jak jí předejít, případně vyléčit. Práce jako droga. Příručka pro workoholiky a jejich blízké ... kniha Práce jako droga vám nabízí návod, jak jí předejít, případně vyléčit. O problémech workoholiků i jejich blízkých autor pojednává realisticky, s nadhledem a bez moralizování. Vyhýbá se obecně známým, dobrým, nicméně pramálo splnitelným ... Práce jako droga. Kdo napsal knihu Práce jako droga? Autorem je Tomáš Novák. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Příručka pro workoholiky a jejich blízké. 0% 0 0. Příručka pro workoholiky a jejich blízké. ... Pokud touto chorobou trpíte nebo vás teprve začíná ohrožovat, kniha Práce jako droga vám nabízí návod, jak jí předejít, případně vyléčit. O problémech workoholiků i jejich blízkých autor pojednává realisticky, s nadhledem a bez moralizování. ... Práce jako droga - Novák Tomáš - O workoholism...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
7,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké.pdf

POPIS

O workoholismu by se dalo říci, že začíná jako pracovitost a končí jako choroba. Pokud touto chorobou trpíte nebo vás teprve začíná ohrožovat, kniha Práce jako droga vám nabízí návod, jak jí předejít, případně vyléčit. O problémech workoholiků i jejich blízkých autor pojednává realisticky, s nadhledem a bez moralizování. Vyhýbá se obecně známým, dobrým, nicméně pramálo splnitelným radám, místo nich nabízí skutečnou pomoc.

Chcete si přečíst knihu?Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Práce jako droga: Příručka pro workoholiky a jejich blízké Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY