Slovník politického managementu a volebního marketingu

Slovník politického managementu a volebního marketingu - Jan Kubáček | Replicamaglie.com

...u, politického a volebního marketingu a politické komunikace ... FAKULTA SOCIÁLNÍCH VĚD - Univerzita Karlova ... . (1), (2) KUBÁČEK, Jan. Slovník politického managementu a volebního marketingu. Vyd. 1. Praha: Grada, 2012, s. 77. Slovník politického managementu a volebního marketingu. 161,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 149 lidem. Podobné jako Slovník politického managementu a volebního marketingu. Nedávno vydal u nakladatelství Grada monografii věnovanou politickému managementu a volební komunikaci s podtitulem Slovník politického managementu a volebního marketingu. Za tuto knihu obdržel Cenu poroty za výkladový slovník ro ... Slovník politického managementu a volebního marketingu ... ... . Za tuto knihu obdržel Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013 . Slovník politického managementu a volebního marketingu . Kubáček Jan. Přinášíme téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. Většina termínů nebyla dosud u nás v takovéto šíři systematicky definována a analyzována. Jsem autorem několika odborných knih a cvičebnic, desítek studií a popularizačních článků. Moje monografie věnovaná politickému managementu a volební komunikaci s podtitulem Slovník politického managementu a volebního marketingu obdržela Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013.

INFORMACE

AUTOR
Jan Kubáček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník politického managementu a volebního marketingu.pdf

POPIS

Přinášíme slovník zahrnující téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. Většina uvedených termínů nebyla dosud v českém prostředí v takovéto šíři systematicky definována a analyzována. Publikace obohacuje představenou teorii a historický exkurz u jednotlivých témat desítkami praktických příkladů z mnoha zemí světa a konkrétních politických situací, především pak z amerického a britského prostředí, kde jsou tyto oblasti marketingu a komunikace nejrozvinutější a nejrozšířenější. Autor sleduje především současnou praxi a nejmodernější trendy v oblasti politického managementu a politické komunikace. Knihu lze doporučit zájemcům o politické dění, zákulisí tvorby politických rozhodnutí a idejí a zároveň všem, kteří se věnují politickým vědám, žurnalistice, moderním komunikačním a prezentačním technikám, ale i sociologii, reklamě či sociální a politické psychologii. Tento slovník neslouží pouze jako příručka pro vyhledávání pojmů, jde zároveň o kompaktní text, který lze číst souvisle.

Chcete si přečíst knihu?Slovník politického managementu a volebního marketingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kubáček. Číst Slovník politického managementu a volebního marketingu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY