Tulák po světech

Tulák po světech - Jan Spěváček | Replicamaglie.com

...netových obchodů, hodnocení a recenze Tulák po světech - Jan Spěváček ... Nakladatelství Fibich Ondřej | KOSMAS.cz - vaše ... ... . MONATIK is the best Ukrainian artist, sound producer, author of dance hits, multi-artist, mentor-winner of the "The Voice Kids", multiple-time winner of the music awards YUNA and M1 Music Awards. Kniha: Tulák po světech - Jan Spěváček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace nalez ... Autor - Spěváček - Jan Spěváček | Knihy.ABZ.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tulák po světech Autor: Spěváček, Jan Nakladatel: Fibich Ondřej EAN: 9788090464452 ISBN: 978-80-904644-5-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 186 stran, česky Rozměry: 16 × 23,5 cm Rok vydání...

INFORMACE

AUTOR
Jan Spěváček
DIMENZE
5,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Tulák po světech.pdf

POPIS

Ve třetím díle svých pamětí nás Velmistr Mystické společnosti Gnostické a Prezident Severočeskéléčitelské komory provází svými světy. Setkáte se zde jak s princem z Arabských emirátů, tak i s kamarády z kovbojského ranče. Mihnou se zde zdařilé portréty kolegů psychotroniků Jany Kacerovské, Roberta Nového či zakladatelů Mystické společnosti. Ať se Jan Spěváček ocitne kdekoli, všude řeší neobvyklé případy, snímá z lidí bolest a vede pokorné k hlubinnému poznání smyslu lidského života. V pestré mozaice nechybí užaslí policisté, historické postavy z minulých životů, trempové či různé celebrity. Už názvy kapitol slibují strhující čtení, vždy opepřené Spěváčkovým svérázným humorem a soucitem: Bezhlavý přízrak, Planina džbánů v Laosu, Pirátem a indiánem, Teleportace - odhalování záhad...Vrcholemcelé knihy jsou kapitoly o Zlatých slunečních kapkách a o novém pojetí lidské spirituality v 21. století. V tomto je zjev Joe Indiana naprosto klíčový, neboť současný svět vstupující do své transformace potřebuje právě nový elixír pro tělo i duši. Nesmírně se těším na pokračování ve čtvrtém díle. Neboť fenomén zvaný Jan Spěváček má co říci celému světu.

Chcete si přečíst knihu?Tulák po světech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Spěváček. Číst Tulák po světech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY