Preacher: Pradávná historie

Preacher: Pradávná historie - Steve Dillon, | Replicamaglie.com

...tephen rated it really liked it · review of another edition ... Nakladatelství BB art ... . Shelves: comics-graphic-novels. A "Most Interesting" review: He once read Ulysses by James Joyce He ... Preacher/Kazatel #10: Pradávná historie . 4.2 | BB/art s.r.o. | akční, humorný | série Preacher/Kazatel. Při svém pátrání po uprchlém Bohu, kterého hodlá hnát k odpovědnosti, narazil Jesse Custer na spoustu divných existencí - a není žádným překvapením, že mnohé z nich mají svůj vlastní podivuhodný příběh. 2012 - Preacher - Pradávná historie - (Preacher Special: ... Preacher - Kazatel: Pradávná historie | Dumknihy.cz ... ... . 2012 - Preacher - Pradávná historie - (Preacher Special: Saint of Killers #1-4, Cassidy: Blood and Whiskey, The Story of You-Know-Who a The Good Old Boys, 1996-98) TV seriál. Podrobnější informace naleznete v článku Preacher (seriál). Seriálová ... Všechny informace o produktu Komiks Preacher Kazatel Pradávná hi...

INFORMACE

AUTOR
Steve Dillon,
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Preacher: Pradávná historie.pdf

POPIS

Zlý, ještě horší a ošklivý Při svém pátrání po uprchlém Bohu, kterého hodlá hnát k odpovědnosti, narazil Jesse Custer na spoustu divných existencí – a není žádným překvapením, že mnohé z nich mají svůj vlastní podivuhodný příběh.Pradávná historie je sbírkou několika takových příběhů, které původně vyšly jako samostatné speciály. V hlavních rolích tu vystupují některé z nejbarvitějších vedlejších postav série Kazatel: „Svatý zabiják“ nám vyjeví kompletní proces vzniku Custerovy nadpřirozené nemesis, jenž se odehrál jak na zamrzlých pláních Divokého západu, tak v těch nejžhavějších zákoutích samotného pekla; „Hoši z Jihu“ se ohlédnou za idyličtějšími časy čtyřiadvacetikarátových buranů Jodyho a T. C., kteří za radostné pomocí celého arzenálu klišé akčních filmů čirou náhodou překazí plány mezinárodních teroristů; v „Příběhu-Vy-Víte-Koho“ pro změnu zavítáme do světa frustrujícího dospívání na maloměstě, abychom byli svědky tragické frašky, která dala světu Prdelmana; a v Cassidyho flashbacku „Krev a whisky“ odkryjeme něco z temné minulosti tohoto irského upíra spojené s neworleánským společenstvím Les Enfants Du Sang.Pradávná historie vychází jako závěrečná kniha preacherovské série, ságy, která patří k nejoceňovanějším titulům devadesátých let. Scenárista Garth Ennis a kreslíř Steve Dillon ji stvořili coby moderní americkou epopej, v níž dojde na tak zásadní věci jako život, smrt, lásku i vykoupení, nemluvě o věcech ještě zásadnějších jako je spousta sexu, alkoholu, krve a zbraní – a to ani nezmiňujeme anděle, démony, Boha, upíry a úchyly všech druhů. Pradávná historie představuje rozloučení s jedním z nejdivočejších a nejintenzivnějších příběhů, jaký se v komiksovém formátu kdy objevil.

Chcete si přečíst knihu?Preacher: Pradávná historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Dillon,. Číst Preacher: Pradávná historie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY