Hry pro milovníky polštářových bitev

Hry pro milovníky polštářových bitev - Lawrence J. Cohen, | Replicamaglie.com

...h, improvizovaných aktivit, k nimž většinou nepotřebujeme žádné zvláštní pomůcky či podmínky, jen radost z pohybu a hravost ... Pohybove hry deti predskolni veku levně | Blesk zboží ... . Hry pro milovníky polštářových bitev V roce 2012 vyšla originální publikace především pro tatínky a jejich děti. Vytvořila je dvojice zahraničních autorů: Anthony T. Debenedet, M.D., lékař, nadšený sportovec a otec tří dětí. Hry rozvíjejí známé a intuitivní motivy polštářových bitev, velké množství různých druhů „zápasů", ale především přinášejí množství nových inspirací - hromadné kradení ponožek přímo z cizí nohy jen za pomocí vlastního chodidla, hry na „záchrany" na vrcholku vulkánu, „lezení na věž v Pise" apod. Hry pro milovníky polštářových bitev Autor: Cohen, Lawrence J. a DeBenedet, Anthony T. Nakladatel: Portál EAN: 9788026201489 ISBN ... Hry pro milovníky polštářových bitev - Anthony T ... ... . Hry pro milovníky polštářových bitev Autor: Cohen, Lawrence J. a DeBenedet, Anthony T. Nakladatel: Portál EAN: 9788026201489 ISBN: 978-80-262-0148-9 Originál: The Art of Roughhousing Překlad: Světlík, Martin Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm ... Hry pro milovníky polštářových bitev (Kat. č. 812 040) Hry pro milovníky polštářových bitev DeBenedet, A. T.; Cohen, L. J. Ojedinělá publikace dvojice autorů přináší soubor her a aktivit... 289.00 sleva 58%. Pro rozvoj řeči u dětí od dvou do pěti let ji mohou využít logopedické preventiskty a učitelky v mateřské škole i rodiče. U každé aktivity jsou jasně popsány jednotlivé kroky, doporučení pro práci se staršími dětmi, vyznačeny jsou schopnosti, které se při dané aktivitě rozvíjejí, ponechán je i prostor pro ... > Hry pro milovníky polštářových bitev-15% sleva. Kniha: Hry pro milovníky polštářových bitev Autor: Lawrence J. Cohen; Anthony T. Debenedet. Bohatá nabídka her, jež vycházejí ze spontánních, improvizovaných a dovádivých činností. Nejsou k nim třeba speciální pomůcky, jen radost z pohybu a hravost. Hry pro milovníky polštářových bitev - Anthony T. DeBenedet . Ojedinělá publikace dvojice autorů přináší soubor her a aktivit vycházejících z přirozených, spontá...

INFORMACE

AUTOR
Lawrence J. Cohen,
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry pro milovníky polštářových bitev.pdf

POPIS

Ojedinělá publikace dvojice autorů přináší soubor her a aktivit vycházejících z přirozených, spontánních, improvizovaných aktivit, k nimž většinou nepotřebujeme žádné zvláštní pomůcky či podmínky, jen radost z pohybu a hravost. Hry rozvíjejí známé a intuitivní motivy polštářových bitev, velké množství různých druhů „zápasů“, ale především přinášejí množství nových inspirací – hromadné kradení ponožek přímo z cizí nohy jen za pomocí vlastního chodidla, hry na „záchrany“ na vrcholku vulkánu, „lezení na věž v Pise“ apod. Hry prohlubují kontakt dítěte a dospělého, pocit vzájemné důvěry, spolupráce, komunikace, v dětech rozvíjejí pohybové dovednosti, emoční inteligenci, sebedůvěru, představivost, tvořivost. Publikace obsahuje základní metodické pokyny, každá hra je označena doporučeními věku, stupněm obtížnosti, případně poznámkami o bezpečnosti, pomůckách apod. Knihu ocení především rodiče a pedagogové dětí předškolního věku, inspirativní je však i pro práci se staršími dětmi. Anthony T. Debenedet, M.D., lékař, nadšený sportovec a otec tří dětí. Lawrence J. Cohen, Ph.D., psycholog, specialista v oblasti dětských her a terapie hrou.

Chcete si přečíst knihu?Hry pro milovníky polštářových bitev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lawrence J. Cohen,. Číst Hry pro milovníky polštářových bitev Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY