Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě

Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě - Petr Syrový | Replicamaglie.com

...aké spořící nebo investiční nástroje vedou v oblasti spoření na důchod?Jde o zajímavou směs spořících účtu a depozitních produktů, které z ... Petr Syrový | Databáze knih ... ... Mgr. Petr Syrový je finanční analytik a dále má ve společnosti na starosti vývoj nových produktů (zejména software pro finanční plánování a kurzy). Zá... Jak se sirotčí důchod vypočítává? Dítě si musí o sirotčí důchod vždy požádat na místně příslušné OSSZ (Okresní správě sociálního zabezpečení). Děti starší 18 let si vyřizují veškerou povinnou administrativu samotné, za mladší děti vyřizuje důchodové záležitosti druhý z rodičů nebo ... Spoření na důchod - praktický rádce penzijní reformy 2013 ... . Děti starší 18 let si vyřizují veškerou povinnou administrativu samotné, za mladší děti vyřizuje důchodové záležitosti druhý z rodičů nebo opatrovník. Průvodce radí, jak a proč si spořit na důchod. Upozorňujeme na článek k dnešní tiskové konferenci, na které představil předseda vlády informační kampaň k důchodové reformě. V příloze najdete kompletní prezentaci, včetně toho, co dnes premiér zmínil. Jak spořit na důchod po penzijní reformě. ... Pokud si chcete spořit na důchod s garancí, jedinou možností je uzavřít penzijní připojištění do 30. listopadu letošního roku. 3. Založte si penzijní připojištění, přejít můžete vždy ... Více informací o důchodové reformě i penzijním připojištění najdete na ... Investování pro začátečníky: 2. přepracované vydání - Ebook written by Syrový Petr. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Investování pro začátečníky: 2. přepracované vydání. „Čert aby se v tom vyznal," slýcháme na téma důchodové reformy. A přitom se alespoň částečně týká všech aktivních lidí. Reforma stojí na třech pilířích. Ten třetí funguje již dnes, ale od začátku roku 2013 projde změnou, která se dotkne všech lidí, kteří mají sjednané penzijní připojištění. Investování pro začátečníky: 3., zcela přepracované vydání - Ebook written by Syrový Petr. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Investování pro začátečníky: 3., zcela přepracované vydání. Jak si spořit na důchod (Zorientujte se v důchodové reformě) Petr Syrov ý • Grada, 2012 . Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. E-kniha. E-kniha. Okamžite na stiahnutie. Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Syrový
DIMENZE
9,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě.pdf

POPIS

Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být, aby to mělo smysl? Kam bych měl spořit? Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, je třeba nahlédnout do zákulisí investic a seznámit se s nimi. Ač víme, co od nich můžeme čekat a jak nám investice mohou pomoci. čím více je budeme znát, tím méně nás překvapí. Spoření na důchod je v mnoha ohledech nové. A my se snažíme zodpovědět v knize všechny vaše otázky dříve, než si je sami položíte.

Chcete si přečíst knihu?Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Syrový. Číst Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY