Morče: Jak na to

Morče: Jak na to - Immanuel Birmelin | Replicamaglie.com

... nevhodné, dokonce škodlivé. Kniha Morče - Jak na to? - Roztomilý a vitální společník ... Rady, návody a postupy | jaktak.cz ... . Kdo si myslí, že morčata jsou milá ale nudná, ten se mýlí. Ráda se vydávají na objevitelské cesty a rychle se učí. Mimoto milují společnost. Morčata se projevují jako opravdoví "žvanilové", kteří mezi sebou neustále udržují kontakt pištěním a bubláním. No nepopsala jsi jak moc se drbe, třeba je to začátek svrabu, nebo tak, ale může se ti to jen zdát. S tím pšíkáním moje morče taky někdy pšíkne, a mám ho už asi 5 let. Myslím, že j ... Inzeráty morče - Inzerce ostatních zvířat - Sbazar.cz ... . S tím pšíkáním moje morče taky někdy pšíkne, a mám ho už asi 5 let. Myslím, že je to z prachu z pylin, nebo sena. Nemocné nebude. Jak na to: vemem krabici a obrátíme ji dnem nahoru. Krabice musí být tak velká aby se do ní vešlo celé morče. Do krabice udělejte otvory tak velké aby se morče procpalo. Krabici můžete i slepit izolepou. Potřeby na kartonové překážky: papírové víko od krabice, nůžky. Jak na to: do výka vyříznem otvor větší než morče....

INFORMACE

AUTOR
Immanuel Birmelin
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Morče: Jak na to.pdf

POPIS

Kdo si myslí, že morčata jsou milá ale nudná, ten se mýlí. Ráda se vydávají na objevitelské cesty a rychle se učí. Mimoto milují společnost. Morčata se projevují jako opravdoví "žvanilové", kteří mezi sebou neustále udržují kontakt pištěním a bubláním. V příručce dobrých rad najdete všechno, co musíte vědět o chovu, péči, výživě a zdravotním stavu, aby se těmto žertovným hlodavcům dařilo ve všech ohledech dobře. Navíc se dozvíte spousty ověřených tipů a nápadů na nejkrásnější příbytky či vhodnou zábavu odpovídající tomuto druhu.

Chcete si přečíst knihu?Morče: Jak na to ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Immanuel Birmelin. Číst Morče: Jak na to Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY