Muž noci

Muž noci - Petr Prouza | Replicamaglie.com

...raji noci · Jablkoň Vykolejená ℗ 2016 Galén, spol ... Muž noci - Petr Prouza | Databáze knih ... . s r.o. Released on: 2016-11-25 Auto-generated by YouTube. Prije dvije noći muž je htjeo da me baci sa balkona… živimo na 11-om spratu solitera. Ovo mi je drugi brak i mislila sam da gore od prvog muža ne mogu da nađem, ali ova 3 mjeseca koliko sam sada u braku gora su mi od 15 godina koliko sam patila u prvom. Muž na radnici 3 Byt VHSRip Cz Šárka Křížová ... Mendelssohn-Bartholdy : Koncert pro housle a orches ... Jeden muž měl v noci sen - Děkanství Žamberk ... ... Mendelssohn-Bartholdy : Koncert pro housle a orchestr e moll, Hebridy, Sen noci svatojánské ... Muž Elle Dvornik: Od popucalih živaca i besanih noći do radosti Tako sam ponosan na svoju predivnu suprugu Ellu Dvornik i presretan što vam mogu predstaviti predivnu Lumi Wren Dvornik-Pearce koja se rodila 2...

INFORMACE

AUTOR
Petr Prouza
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž noci.pdf

POPIS

Temný příběh podivného nájemného vraha Stano Dziuby zvaného Čoko a jeho neslitovné působenítvoří základní vypravěčskou linku románu odvíjející se v prostředí kriminálního podsvětí i policie. Osudově pronikne do života zdánlivě lehkomyslného překladatele Martina Litery, který se náhodně stal svědkem vyřizování účtů v cizojazyčném gangu a Čoko dostane objednávku na jeho likvidaci. Souběžně se postupně odkrývá komplikovaný a překvapivě nejednoznačný osobní život čtyřiačtyřicetiletého Martina Litery s tragikomicky nepovedenými manželstvími, netradičními poměry s vdanými ženami a začínajícím zvláštním vztahem k nakladatelské redaktorce o generaci mladší. Důležitou postavou románu je i Martinův strýc Lukáš Litera, který se řadu let živil jako hotelový noční recepční a nyní si užívá vlastně zázračnou vysokou rentu. Už zcela nečekaně ho v jeho letech zasáhne láska, jejíž zrod je dlouho skryt za tajemně motivovanými vpravdě výstředními erotickými praktikami. Přitažlivý, rušný děj románu směřuje k překvapivým rozuzlením, které přinášejí radost i zmar, tak, jak tomu bývá i v každodenním životě.

Chcete si přečíst knihu?Muž noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Prouza. Číst Muž noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY