Mrtví neznají klid

Mrtví neznají klid - - | Replicamaglie.com

... slavných autorů! Před deseti roky byla popravena vražedkyně ... Mrtví neznají klid (Kolektiv autorů) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Rosemary Thomasová brutálně zavraždila svého manžela Christophera, jeho těla nacpala do „železné panny" a tu odeslala do Muzea německých dějin v Berlíně. Kniha: Mrtví neznají klid - autorov kolektív. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší inf ... Mrtví neznají klid | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Přečtěte si Mrtví neznají klid a posuďte sami. Šestadvacet v současnosti nejpopulárnějších spisovatelů detektivek a thrillerů dalo dohromady svůj talent a výsledkem je kniha Mrtví neznají klid. Kathy Reichsová, Jeffery Deaver, Raymond Khoury, Sandra Brownová nebo Diana Gabaldonová jsou mezi (českými) čtenáři známá ... Inzerát Mrtví neznají klid v okrese Hlavní město Praha, cena 130Kč, od Lucka na Sbazar.cz. Popis: 26 slavných autorů píše jeden příběh Osobní odběr Praha 8, nebo poštou dle ceníku Mrtví neznají klid. Kdo napsal knihu Mrtví neznají klid? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Detektivka Mrtví neznají klid Mladá fronta k této příležitosti uvádí na trh detektivní knihu s názvem Mrtví neznají klid, kterou napsalo 26 předních světových autorů dohromady, jedním z nich je právě Kathy Reichs. Editions for No Rest for the Dead: 1451607377 (Hardcover published in 2011), (Kindle Edition published in 2011), (Kindle Edition published in 2012), 6140... Ing. Pavel Vacek Nádražní 309 580 01 Havlíčkův Brod [email protected] tel.: +420 724 164 590 č.ú.: 2701020759/2010 Podívejme se na 10 nejprodávanějších e-knih v dubnu 2015. Na prním místě je stále Jo Nesbø se svojí e-knihou Policie.Druhé místo obsadila e-kniha Mrtví neznají klid, jde o detektivku, kterou napsalo 26 autorů.Dle hodnocení se jim to povedlo. Mrtví neznají klid / Jeff Abbott a kol. ; [ z anglického originálu ... preložil Jiří Balek ]. - 1. vyd. - Praha : Mladá fronta, 2012. - 302 s. ; 21 cm. - ISBN ... Mrtví neznají klid (26 autorů) Spousta slavných autorů (a několik neznámých) podepsaných pod jednou knihou, a přesto to není antologie povídek. Všech 26 spisovatelů spolupracovalo na jednom příběhu, detektivce jak z Agathy Christie a jejích Pěti malých prasátkách - hledání pravého vraha po popravě toho domnělého… Knihu Mrtví neznají klid napsalo 26 poměrně známých autorů. Všichni na špičkové úrovni. Setkáte se s kapitolami od S. Brown, J. Deavera, K. Reichs, J. Lindsaye nebo třeba T. Gerritsen. Není to žádná kolekce povídek, jak by se moho zdát. Pouze jeden jedinkatý příběh....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtví neznají klid.pdf

POPIS

Před deseti roky byla popravena vražedkyně. Rosemary Thomasová brutálně zavraždila svého manžela Christophera, jeho těla nacpala do „železné panny“ a tu odeslala do Muzea německých dějin v Berlíně. V případu byla jedinou podezřelou, nicméně pochybnosti o její vině zůstaly… Na desáté výročí její popravy je naplánována smuteční slavnost pro všechny její přátele, přesně tak, jak si to Rosemary přála. Je to příležitost, jak po tolika letech odhalit skutečného vraha a objasnit všechny události, které tragédii předcházely.

Chcete si přečíst knihu?Mrtví neznají klid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mrtví neznají klid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY